TOKİ 129 Konutluk Projesini Duyurdu! Ev Sahibi Olmak Artık Hayal Değil!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 129 konutluk yeni projesini duyurdu.

Toki 22.12.2021 - 09:12 22.12.2021 - 09:12 Büşra Uluşen

Düşük gelirli vatandaşların ev sahibi olmasının önünü açan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), metropol şehir İstanbul'da yeni projeler yapmaya devam ediyor. 

Düşük Gelirli Vatandaşlara Ev Sahibi Olma Şansı!

TOKİ İstanbul projesi kapsamında, Şile ilçesine 129 konut inşa edilecek. İstanbullu vatandaşları sevindiren TOKİ Şile Ağva projesinin ihalesi 23 Aralık 2021 Perşembe günü saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Şile Ağva Projesi Detayları

İstanbul ili Şile ilçesi Ağva Mahallesi'nde inşa edilecek 129 konut ve 1 adet cmai inşaatı için 23 Aralık 2021 saat 14:30'da ihale düzenlenecek. Proje kapsamına ek olarak altyapı ve çevre düzenleme işi de yapılacak.

İhale toplantısı Topl Konut İdaresi Başkanlığı Toplantı Salonu'nda teklif vereceklerin katılımıyla gerçekleştirilecek.

İhale sürecinin tamamlanmasından sonra proje başvuruya açılacak ve kura çekişiyle ev sahibi olacak olan vatandaşlar ilan edilecek. 

TOKİ projesi için teklif vermek isteyenlerin belge ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir. 

Başvuruda bulunmak isteyenler kurumun resmi internet sitesi üzerinden ihale ve proje detaylarına ulaşabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@