TOKİ 645 Liradan Başlayan Taksitlerle Ev Sahibi Yapmaya Devam Ediyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ bir yandan yeni projeler için ihaleler düzenlemeye devam ederken bir yandan da konut satışları ile alt gelir grubu aileleri kira öder gibi ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Emlak Haberleri 08.11.2018 - 18:03 15.07.2021 - 00:19 Serhat Karaman

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ bir yandan yeni projeler için ihaleler düzenlemeye devam ederken bir yandan da konut satışları ile alt gelir grubu aileleri kira öder gibi ev sahibi yapmaya devam ediyor.

TOKİ Türkiye Geneli Satış İlanları ile yurt genelinde farklı illerde konut satışlarına tüm hızı ile devam ediyor.Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişilere hitap eden çok sayıda projeye ev sahipliği yapan TOKİ alt gelir grubu konut projeleri ile 2+1 daire, yoksul grubu konut projeleri 1+1 daire ve orta gelir grubu konut projeleri ile 3+1 daire üreterek satışa sunuyor. TOKİ Gümüşhane Merkez Çamlıca Mahallesi Alt Gelir Grubu Konut Projesi (43 Adet Konut)Gümüşhane Merkez TOKİ evleri için satış ilanı yayımlandı. Alt gelir grubu konut projesi kapsamında üretilen 43 adet konut için başvurular 18 Ekim - 2 Kasım tarihleri arasında kabul edilecek. TOKİ ev başvurusu için Halkbank şubeleri üzerinden 2 bin lira peşinat yatırılması yeterli olacak. TOKİ Gümüşhane Merkez Çamlıca Mahallesi 2+1 kura sonuçları ise 9 Kasım 2018 tarihinde açıklanacak. 

TOKİ Gümüşhane Merkez Çamlıca Mahallesi Orta Gelir Grubu Konut Projesi (428 Adet Konut)Gümüşhane Merkez Çamlıca Mahallesi Orta Gelir Grubu konut projesi kapsamında üretilecek olan 90 adet 1+1 daire ve 338 adet 3+1 daire için başvurular bugün itibari ile kabul edilmeye başladı. TOKİ son başvuru tarihi olarak 2 Kasım 2018 tarihini belirlerken kura çekilişi sonuçları ise 9 Kasım tarihinde ilan edilecek. TOKİ'den ev satın almak isteyen kişiler bu proje için başvurularını Halkbank şubeleri üzerinden yapacaklar. 

TOKİ Ankara Sincan Saraycık Mahallesi 1, 2, 3. Bölge Konut Projesi Ankara Sincan Saraycık Mahallesi 1. Bölge, 2. Bölge ve 3. Bölge Kentsel Yenileme Projesi kapsamında üretilmekte olan 3+1 nitelikli 1182 adet konut ve 4+1 nitelikli 68 adet konut olmak üzere toplam 1250 adet konut Kuralı Satış Yöntemi ile satışa sunuldu. Başvurular 16 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek ve TOKİ Sincan kura sonuçları 26 Kasım 2018 tarihinde açıklanacak. TOKİ Ankara projeleri arasında yer alan projeden satın almak isteyen kişiler başvurularını 16 Kasım tarihine kadar yapmak zorundalar. 

Bankaların kredi faiz oranları ve konut kredisi faiz indirimi, emlak haberleri, TOKİ projeleri, TOKİ kura sonuçları ve konut projeleri hakkında yaşanan gelişmeleri yakından takip etmek için mobil uygulamalarımızı indiriniz.Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZEmlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Gelişmelerden Haberdar Olun

@