Ana Sayfa TOKİ 17 Mayıs 2018

TOKİ Alt Gelir Grubu 244 Adet Konut 408 Liradan Başlayan Taksitle Satışta

Alt gelir grubu konut projeli ile dar gelirli ailelere gerçekten kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ yeni konut satış duyuruları yapmaya devam ediyor. 
2018-05-17T11:21:54+00:00 Emlak 365 | Emlak Haberleri ve Yeni Konut Projeleri
TOKİ Alt Gelir Grubu 244 Adet Konut 408 Liradan Başlayan Taksitle Satışta
TOKİ Alt Gelir Grubu 244 Adet Konut 408 Liradan Başlayan Taksitle Satışta

TOKİ Kırklareli Hamidiye Projesi Satışta 

TOKİ tarafından Kırklareli ilinde gerçekleştirilen projeler arasında yer alan Hamidiye konut projesi kapsamında 244 adet 2+1 konut için başvurular bugün başladı. TOKİ alt gelir grubu konut projeleri arasında yer alan proje için başvurular 31 Mayıs 2018 tarihine kadar kabul edilecek.

TOKİ Hamidiye Mahallesi Projesi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Projede satışa sunulan konutlardan satın almak isteyen kişiler 31 Mayıs 2018 tarihine kadar Kırklareli sınırları içerisinde yer alan tüm Halk Bank şubeleri üzerinden konut alma başvurusunda bulunabilecekler. Bu başvuru işlemi esnasında TOKİ peşinatı olarak bin lira para yatırılacak.

Bu ücreti yatıran ve TOKİ başvuru formu dolduran kişilerin sayısı satışa sunulan konut sayısı olan 244 sayısını aşarsa bu durumda hak sahiplerini belirlemek için kura çekilişi yapılacak. Kura çekilişinin ardından hak sahipleri belirlenerek satış işlemi gerçekleştirilecek.

TOKİ Kırklareli Hamidiye Konut Fiyatları Ne Kadar?

TOKİ Hamidiye Mahallesi Kura Tarihi Ne Zaman?

Alt gelir grubu projesi olduğu için projeye başvuruda bulunan kişiler arasından hak sahiplerini belirlemek adına 22 Haziran 2018 tarihinde kura çekilişi yapılacak. Kura çekilişinde ev sahibi olma hakkı elde eden kişilerle TOKİ satış sözleşmesi imzalanacak ve satış işlemi tamamlanacak.

Emlak haberleri, TOKİ satış duyuruları, konut projeleri, kentsel dönüşüm, konut kredisi ve ekonomi haberleri için emlak365.com sitemizi takip edebilir, mobil uygulamalarımızı indirerek anlık bildirimlerle haberlerimizi daha kolay takip edebilirsiniz.

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?