TOKİ Az Önce Duyurdu! Aylık 464 Liradan Başlayan Taksitlerle 2+1 Konut Başvurusu Başladı!

TOKİ Eylül ayı satış ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Bu kapsamda TOKİ Yozgat Merkez konut projesi başvuru ilanı yayımlandı.

Toki 01.09.2021 - 16:00 01.09.2021 - 17:04 Gülcan Özer

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yayımlanan konut satış ilanları düşük fiyatları ve konut kredisiz taksitle ev sahibi olma imkanı sunulması nedeni ile yakından takip ediliyor. Bankanın sunduğu yeni ilanlar kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilere büyük fırsat sunuldu. 

Eylül ayına hızlı bir giriş yapan TOKİ peş peşe yeni ilanlarını ve satış duyurularını yayımlamaya devam ederken bu kapsamda yayımlanan son ilan ise Yozgat Merkez TOKİ evleri için yayımlanan satış duyurusu oldu. 

TOKİ YOZGAT MERKEZ KONUT PROJESİ BAŞVURUSU BAŞLADI! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan duyuru kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişilere aylık sadece 464 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunuldu. 

toki-yozgat-merkez-satış-ilanı

Yayımlanan ilan kapsamında Yozgat TOKİ projesi kapsamında 2+1 konutlar sadece 139 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulurken 3+1 konutlar için talep edilen satış fiyatı ise 185 bin 232 TL olarak ilan edildi. 2+1 alt gelir tipi konutlarda en düşük aylık taksit tutarı 464 TL olarak belirlenirken 3+1 konut tipinde en düşük aylık taksit tutarı ise 823 TL olarak belirlendi. 

TOKİ KONUT BAŞVURUSU NEREYE YAPILIR?

Yayımlanan ilan kapsamında bugün itibari ile başvuruları başlayan konutlar için merak edilen detaylara da yer verildi. TOKİ'den ev satın almak isteyen kişiler proje özelinde başvurularını Halkbank Yozgat şubeleri üzerinden ya da E Devlet TOKİ konut başvurusu sayfası üzerinden yapabilecekler. 

10 Eylül 2021 tarihi itibari ile başvuruları sona erecek olan projede başvuru yapan kişiler arasında hak sahiplerini belirlemek adına kura çekilişi ise 17 Eylül 2021 tarihinde yapılacak. 2+1 konutlar için başvuru bedeli ücreti olarak bin lira alınırken 3+1 konutlar için ise 2 bin lira alınacak. 

Başvuru yapan kişilerin adlarının kurada çıkmaması durumunda yatırmış oldukları paralar iade edilecek. Kurada adı çıkan kişilerin ise ödeyecekleri konut tutarı içerisinden başvuru tutarı düşülerek ödemeleri tahsil edilecek. Başvurular Halkbank şubeleri üzerinden kimlikle ve başvuru bedelinin yatırılması ile yapılacak. 18 Ekim - 22 Ekim tarihleri arasında ise hak sahipleri ile TOKİ Konut Satış Sözleşmesi imzalanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@