TOKİ Balıkesir – Sındırgı Projesi Satış Takvimi Açıklandı

Balıkesir Sındırgı TOKİ evler için beklenen satış duyurusu yapıldı. TOKİ alt gelir grubu ve orta gelir grubu olmak üzere iki farklı gelir grubu için konut satışı yapacak. Her iki gelir grubu içinde TOKİ Balıkesir - Sındırgı konut projesi başvuruları 24 Nisan 2018 itibari ile başlayacak ve 29 Haziran 2018 tarihi itibari ile sona erecek. Satışlar açık satış yöntemi ile gerçekleştirilecek. TOKİ konut satışı Ziraat Bankası şubeleri üzerinden gerçekleştirilecek. 

373 Adet Konut Satılacak!

TOKİ Balıkesir konut projesi ile beraber 373 adet konutun satışı gerçekleştirilecek. TOKİ Balıkesir alt gelir grubu konut projesi kapsamında 134 adet konut, orta gelir grubu projesinde ise 239 adet kura çekilişi yapılmadan sadece başvuru önceliğine göre satılacak. Yani konut satış tarihi olan 24 Nisan sabahı itibari ile Ziraat Bankası şubelerine yapılan başvuru önceliğine göre satışlar yapılacak. 29 Haziran itibari ile başvurular sona erecek.

TOKİ Balıkesir – Sındırgı Alt Gelir Grubu Konut Projesi Fiyatları 

Balıkesir Sındırgı TOKİ Satılık daire fiyatları alt gelir grubu için en düşük 128 bin 629 liradan başlarken 147 bin 996 liraya kadar çıkıyor. Konut taksitleri ise 428 liradan başlayacak.

TOKİ Balıkesir – Sındırgı Orta Gelir Grubu Konut Projesi Fiyatları 

Projede satışa sunulan 3+1 konutlar TOKİ Orta Gelir Grubu konut projesi olarak fiyatlandırılıyor. Satışta olan 3+1 konut fiyatları en düşük 182 bin 560 liradan başlarken 201 bin 606 liraya kadar yükseliyor. Sadece yüzde 10 peşinatla konut sahibi olunmasına olanak sağlayan projede en düşük aylık taksit ödemesi ise 811 liradan başlayacak ve 1.512 liraya kadar çıkacak. Taksit ödemeleri ise konut tesliminin ardından başlayacak. Kaynak: emlak365.com


Katkıda Bulunun