TOKİ Başakşehir Kayabaşı Kura Sonuçları Noter Huzurunda Belirlendi! Kayabaşı TOKİ 1+1 Konut Hak Sahibi İsim Listesi

TOKİ, İstanbul'un en gözde ilçelerinden olan Başakşehir Kayabaşı kura sonuçlarını ilan etti. Kura çekimi sonucu Kayabaşı TOKİ 1+1 konut hak sahibi isim listesi belirlendi.

Toki 02.02.2022 - 11:10 02.02.2022 - 11:10 Büşra Uluşen

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından İstanbul Başakşehir Kayabaşı Mahallesi'nde gerçekleştirilen konut projesinde sona gelindi. İstanbul'un en popüler semtlerinden biri olan Başakşehir Kayabaşı Mahallesi 1. Etap'ta bulunan 652 konuttan 68 adet 1+1 konut, ikinci etapta 794 konuttan 66 adet 1+1 konut ve 18. Bölge 1. Etap 753 konut projesindeki 4 adet 1+1 konut olmak üzere toplamda 138 konutun yeni sahipleri bugün yapılan kura çekimi ile belirlendi. 

Başvuruları Ocak ayında tamamlanan proje için başvuruları onaylanan kişiler hak sahibi belirleme kurasına katılma şansı elde etti. 

BAŞAKŞEHİR KAYABAŞI TOKİ KURA SONUÇLARI!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde çalışan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın çok ses getiren projelerinden biri olan İstanbul Başakşehir Kayabaşı konutları için son adım atıldı. Başvuru sürecinde binlerce başvuru alan konutlar için kura çekimi bugün TOKİ binasında gerçekleştirildi. 

toki kayabaşı (2)

Salgın hastalık nedeniyle kura çekimine izleyici kabul edilmezken kura çekimini şeffaflığını göstermek amacıyla TOKİ, her kurayı canlı yayın ile yayınlıyor. 

2 Şubat 2022 saat 11.00'de gerçekleştirilen kura çekiminde 138 adet 1+1 dairelerin yeni sahipleri belli oldu. Projenin tamamlanması için gün sayan vatandaşlar, TOKİ'nin ürettiği bu proje ile ilk kez ev sahibi oldu.

toki kayabaşı-1

TOKİ BAŞAKŞEHİR KAYABAŞI 1. ETAP 2.ETAP HAK SAHİBİ İSİM LİSTESİ 2022!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın en çok başvuru alan projelerinden biri olan Başakşehir Kayabaşı 1. Etap ve 2. Etap hak sahibi belirleme kurası tamamlandı. Kura sonucunda 138 talihli isim seçilerek evlerin yeni sahibi oldu. İstanbul'un göbeğinde taksitleri 1.882 liradan başlayan dairelerden satın almak isteyen binlerce kişi gözünü İstanbul Başakşehir Kayabaşı TOKİ isim listesi sonuçlarına dikti. 

Başakşehir konut projesi kura çekiminde ismi çıkan talihliler TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden ilan edildi. Vatandaşlar kura sonuçlarını TOKİ'nin Facebook, Instagram, Twitter ve Youtube hesapları üzerinden canlı olarak öğrenebilecekleri gibi TOKİ'nin internet sitesinden de sorgulayabilecekler. TOKİ GOV TR adresine giriş yapan vatandaşlar, TC kimlik numaralarını Kura Sonuç Sorgulama Bölümüne yazdıklarında ev sahibi olma hakkı kazanıp kazanmadıklarını saniyeler içinde öğrenebilecekler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@