TOKİ Bayburt Merkez Şingah Kura Çekimi Sonuçları Açıklandı Mı? TOKİ Şingah Sonuçları İsim Listesi!

Bayburt Merkez Şingah TOKİ kura çekimi sonuçları noter huzurunda canlı yayın ile belirleniyor. TOKİ Bayburt Merkez Şingah kura çekimi isim listesi belli oldu!

Toki 21.01.2022 - 10:27 21.01.2022 - 10:28 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Bayburt'ta yaşayan dar gelirli vatandaşların ev sahibi olabilmesi için oluşturduğu yeni konut projesini daha önce duyurmuştu.

Bayburt ili, Merkez ilçesi, Şingah Mahallesi'ndeki konutlar için kolları sıvayan TOKİ, inşa edilen 263 konuttan 45'i için bugün hak sahibi belirleme kura çekimini gerçekleştirilecek. TOKİ Bayburt Merkez Şingah projesi kapsamındaki 2+1 45 daire, bugün yapılacak kura sonrasında yeni sahiplerine teslim edilecek. 

TOKİ BAYBURT MERKEZ ŞİNGAH KURA ÇEKİMİ 2022!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) sosyal konut projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Daha önce TOKİ Bayburt Merkez Şingah konut projesi için başvurular açılmıştı. Binlerce kişinin başvurduğu konut projesinin hak sahibi belirleme kura çekimi TOKİ tarafından canlı yayında gerçekleştirildi.

Bayburt Merkez Şingah TOKİ kura çekimi canlı yayın ile TOKİ'nin Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram hesapları üzerinden yayınlanıyor. 

Pojeye başvuru yapan adaylar kura çekimini sosyal medya üzerinden takip edebilecekler. TOKİ, hak sahibi olarak belirlenen kişilerin isim listesini resmi internet sitesi üzerinden ilan edecek.

BAYBURT MERKEZ ŞİNGAH TOKİ KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI! ŞİNGAH TOKİ İSİM LİSTESİ VE SORGULAMA EKRANI

Bayburt Şingah TOKİ kura çekim noter huzurunda canlı yayında gerçekleştirildi. Kurada ismi çıkan vatandaşlar, noter onayının ardından TOKİ'nin resmi internet sitesi olan toki gov tr üzerinden ilan edilecek. Başvuru yapan ve ev sahibi olmaya hak kazananlar T.C kimlik numaraları ile kura sonucunu sorgulayabilecekler. 

toki kura sonuç-1

Bayburt Şingah projesi kapsamında satışa çıkan 2+1 45 konut yapılan kura çekimi ile yeni sahiplerini buldu. Kurada ismi çıkan kişiler daha sonra TOKİ konut satış sözleşmesi imzaladıktan sonra evlerini teslim alabilecekler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@