TOKİ Bolu Mudurnu Taşkesti kura sonuçları! 2+1 3+1 isim listesi ilan edildi

TOKİ Bolu Mudurnu Taşkesti 3. Etap kura sonuçları belli oldu. Mudurnu Toki isim listesi haberimizde.

TOKİ Bolu Mudurnu Taşkesti kura sonuçları! 2+1 3+1 isim listesi ilan edildi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından alt ve orta gelir grubuna yönelik üretilen sosyal konutlar, sahipleriyle buluşmaya devam ediyor. Başvuru süreci tamamlanan TOKİ Bolu Mudurnu Taşkesti 3. Etap projesi için kura çekimi gerçekleştirildi.

TOKİ Bolu Mudurnu Taşkesti kura sonuçları 2+1 3+1 isim listesi belirlendi!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Bolu Mudurnu Taşkesti 3. Etapta üretilen konutlar için sona gelindi.

Bolu Mudurnu kura çekimi 5 Temmuz Salı günü TOKİ hizmet binasında gerçekleştirildi. Kura çekimine seyirci kabul edilmezken, tüm kura çekimi TOKİ'nin sosyal medya hesapları Facebook, Twitter, Youtube ve Instagram üzerinden canlı olarak yayımlandı.

Projeye yoğun bir şekilde başvuru yapılırken, yalnızca kurada ismi çıkanlar ilk kez ev sahibi olma şansı yakaladı.

TOKİ Bolu Mudurnu konut projesinin sonuçlarına bakarak ev sahibi olup olmadığını öğrenmek isteyen birçok kişi, internette araştırma yapıyor.

Kura sonuçları, kura çekiminin tamamlanması ardından TOKİ GOV TR adresi üzerinden yayınlanıyor. Kura sonuçlarını öğrenmek için isim listesine bakabilir ya da Kura Sonuç Sorgulama bölümünden TC kimlik numarasını yazarak ev sahibi olup olmadıklarını öğrenebilecekler.

Bolu Mudurnu Taşkesti kura sonuçlarının belirlenmesi ardından kurada ismi çıkan kişiler, gayrimenkul satış sözleşmesi imzalayarak evlerine kavuşacaklar.

TOKİ, projesini yürüttüğü konutların teslimini 36 ay sonra yapmaktadır. TOKİ listesinde adı çıkan talihli kişiler, peşinat bedelini yatırdıktan sonra uygun taksitler ile ev sahibi olabilecekler.