TOKİ Burdur Yeşilova kura sonuçları 2+1 3+1 isim listesi!

TOKİ Burdur Yeşilova kurası çekildi. Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş sonrasında isim listesi ve kura sonuçları belirlendi.

Toki 14.06.2022 - 10:46 14.06.2022 - 10:46 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Türkiye'nin 81 ilinde konut projesi üretmeye devam ediyor. Kuralı satışların yanı sıra vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda da talep projeleri üreten TOKİ, vatandaşları uygun fiyata ev sahibi yapmak için çalışmalarına hız verdi. 

Mayıs ayında duyurulan Burdur - Yeşilova TOKİ projesi için sıra kura çekimine geldi. Yoğun başvurunun gerçekleştiği proje için 14 Haziran 2022 Salı günü konut belirleme kurası çekildi.

TOKİ Burdur Yeşilova kura sonuçları! 2+1 3+1 isim listesi 2022

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Burdur Yeşilova'da talep projesi için hazırlıklara başladı. 2+1 ve 3+1 konutların inşa edileceği proje için yüksek sayıda başvuru yapıldı.

Konut fiyatları bu denli artarken uygun fiyatlarla ve uygun taksitlerle ev sahibi olmak isteyen birçok kişi, projeye başvurularını gerçekleştirerek beklemeye başladı. 

Burdur Yeşilova TOKİ projesindeki 2+1 konutlar için 164, 3+1 konutlar için ise 72 adet başvuru yapıldı. 1000 TL başvuru bedelini yatırarak kuraya katılmaya hak kazananlar kura sonuçlarını araştırmaya başladı. 

TOKİ hizmet binasında gerçekleştirilen Burdur - Yeşilova konut projesi kura çekimi, noter huzurunda yapıldı. Kura çekimine izleyici kabul edilmezken, TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları olan ((Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram ) üzerinden canlı yayın yapıldı.

TOKİ Burdur Yeşilova kura sonuçlarını öğrenmek isteyen birçok kişi sonuç sorgulama ekranına ulaşmaya çalışıyor. Kura sonuçları ve isim listesi, TOKİ GOV TR adresi üzerinden yayınlanmakta olup aynı zamanda 'Kura Sonuç Sorgulama' bölümünden de TC kimlik numarası ile sorgulanabilmektedir. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@