TOKİ Denizli Baklan kura sonuçları 2+1 3+1 isim listesi belirlendi!

TOKİ Denizli Baklan konut belirleme kurası çekildi. 94 adet konut için gelen başvurular sonucunda 2+1 3+1 isim listesi belirlendi.

Toki 21.06.2022 - 10:41 21.06.2022 - 10:42 Büşra Uluşen

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Türkiye'nin dört bir yanında ucuz konut yapmaya devam ediyor. Kuralı satışların yanı sıra talep projelerine de ağırlık veren İdare, sık sık daha önce topladığı talepler doğrultusunda proje üretiyor. 

Bu projelerden biri olan Denizli Baklan 2. Etap projesi kapsamında da 94 adet 2+1 ve 3+1 konut yapılacak. 2020 yılında alınan taleplerin sonuçlanması için 21 Haziran 2022 Salı günü konut belirleme kurası çekildi. 

TOKİ Denizli - Baklan 2. Etap kura sonuçları ve 2+1 3+1 isim listesi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) talep projelerinden biri olan Denizli Baklan 2. Etap projesi sonuçlandırıldı. Daha önce alınan başvurularda 20 adet 3+1 40 adet ise 2+1 dairelere başvuru yapılmıştı. Bu kişiler arasında yapılan kura çekimi sonucunda evlerinin blok, kat, daire numarası gibi bilgileri öğrenilmiş oldu. 

Denizli Baklan kurası TOKİ hizmet binasında seyircisiz olarak gerçekleştirildi. Kura çekimi İdarenin sosyal medya hesapları (Facebook, Youtube, Twitter ve Instagram) üzerinden canlı yayınlandı. Kura sonuçlarını öğrenmek isteyen kişiler internet arama motorlarında konuya ilişkin araştırma yapıyor. 

Noter huzurunda yapılan Denizli Baklan kura sonuçları TOKİ GOV TR adresi üzerinden ilan ediliyor. Kura sonuçlarını öğrenmek isteyenler aynı internet sitesi üzerinde bulunan ' Kura Sonuç Sorgulama ' bölümüne girip T.C kimlik numaralarını yazarak kura sonuçları hakkında bilgi sahibi olabilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@