TOKİ Denizli Serinhisar Kura Çekilişi Yapıldı, İsim Listesi Belirlendi

Denizli Serinhisar TOKİ evleri için yapılan kura çekimi ile hak sahipleri belirlendi. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından satışa sunulan konutlar için bir yandan TOKİ başvurusu kabul edilmeye devam edilirken bir yandan da başvuru sahipleri arasında kura çekilişleri yapılıyor.

TOKİ 05.07.2021 - 11:20 05.07.2021 - 11:20 Emlak 365

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından satışa sunulan konutlar için başvuru süreci tüm hızı ile devam ederken bir yandan da hak sahiplerini belirlemek adına kura çekilişleri yapılıyor. Bu kapsamda bugün TOKİ Denizli Serinhisar konut projesi için kura çekilişi yapıldı. 

Yapılan kura çekiminde ilk olarak satışa sunulan 6 adet 2+1 konut için sonrasında ise satışa sunulan 54 adet 3+1 konut için noter huzurunda hak sahipleri belirlendi. Koronavirüs salgını nedeni ile alınan tedbir kararları kapsamında TOKİ kura çekilişleri seyircisiz olarak yapılırken TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayımlanıyor. 

DENİZLİ TOKİ SERİNHİSAR KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ BELİRLENDİ!

TOKİ Denizli konut projeleri arasında yer alan Denizli Serinhisar konut projesi kapsamında satışa sunulan 6 adet 2+1 konut ve 54 adet 3+1 konut için başvuru yapan kişi sayısı satışa sunulan konut sayısından daha düşük olduğu için tüm başvuru sahipleri hak sahibi olarak kabul edildi. 

Bu kişiler arasında kat ve konut belirleme kurası yapıldı. Yapılan kura çekimi ile başvuru yapan kişilerin projenin tamamlanmasının ardından oturacakları kat ve satın alacakları daireler belirlenmiş oldu. Koronavirüs tedbirleri kapsamında seyircisiz olarak yapılan kura çekimi noter huzurunda gerçekleşti. 

İlk olarak 2+1 alt gelir grubu sonrasında ise 3+1 orta gelir grubu konutlar için yapılan kura çekimi ile hak sahipleri belirlendi. Noter tarafından belirlenen isim listesinin akşam saatlerinde onaylanarak kurumun resmi internet sitesi üzerinden ilan edilmesi bekleniyor. TOKİ kura sonucu sorgulama işlemi için TOKİ GOV TR internet sitesini ziyaret ederek burada yer alan kura sonucu sorgulama ekranına kimlik numaranızı yazarak sorgula butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@