TOKİ Duyurdu: Trabzon'a 327 Konutluk Dev Proje!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Trabzon'un Ortahisar ilçesinde 327 konutluk proje için kolları sıvadı. Projenin ihalesine dair detaylar paylaşıldı.

Toki 13.01.2022 - 15:54 13.01.2022 - 15:55 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yurdun dört bir yanında yeni projeler üreterek her vatandaşın ev sahibi olmasının yolunu açıyor. 

2022 yılının ilk günlerinden itibaren birçok projesini duyuran TOKİ, yeni projesini Trabzon'dan yana kullandı. 

Trabzonlu vatandaşların düşük taksit ve peşinatlarla ev sahibi yapmayı hedefleyen TOKİ, 327 konutluk yeni projesini duyurdu. 

TOKİ Trabzon Ortahisar projesi kapsamında 327 konut ve 4 dükkan inşa edilecek. Projenin ihale süreci 17 Şubat 2022 tarihinde başlayacak. 

TOKİ TRABZON ORTAHİSAR 327 KONUT PROJESİ!

Trabzon ili, Ortahisar ilçesi, Çimenli Mahallesi'nde 327 adet konut ve 4 adet dükkan ile Yeşilköy Mahallesi 84 adet konut inşaatları ile altyaı ve çevre düzenlemesi işi için TOKİ düğmeye bastı. 

Trabzonlu vatandaşların yüzünü güldüren toplu konut projesinin ihalesi 17 Şubat 2022 saat 11.30'da yapılacak. 

toki trabzon ortahisar ihale

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tari ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek. 

TOKi Trabzon Ortahisar konut projesinin ihale süreci tamamlandıktan sonra proje başvurulara açılacak. 

Başvuru sürecinin ardından başvurusu onaylananlar arasında kura çekimi ile hak sahipleri belirlenecek ve ardından evler tamamlandığında hak sahiplerine teslim edilecek.

TOKİ Trabzon Ortahisar projesiyle ilgili detaylar TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden yayımlandı. Proje ile ilgili detaylı bilgi almak için TOKİ'nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@