TOKİ Elinde Ne Var Ne Yok Satıyor! Kuralı Kurasız Taksitle Daireler Kasım Ayı Satış Listesinde İlleri Görmek için...

TOKİ Başkanlığı kasım ayı satış listesini yayımladı. Kurum kuralı kurasız konut satışları yapacak. TOKİ Başkanlığı'nın Kasım 2021 dönemi konut satış listelerinin tamamı Emlak365'te ödeme planlarıyla..

Toki 05.11.2021 - 20:03 05.11.2021 - 20:03 Mustafa KARAGÖZ

Toplu parası olmayıp taksitle ev almak isteyecekler için Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın konut satış listeleri yayımladı. İçinde Ankara gibi büyük kentlerin de yer aldığı çok sayıda şehirde taksitli konut satışları yapılacak. Ev alma planı yapanlar için tüm listeyi paylaşıyoruz. 

TOKİ BAŞKANLIĞI KASIM 2021 KONUT SATIŞ LİSTESİ

TOKİ'nin güncel satış duyurularına bakıldığında 3 farklı kentte yer alan tamamlanmış projelerden konut satışları yapılacağı açıklandı. Kurum ikinci satış listesinde ise toplam 8 şehirde kuralı konut satışı yapacak. 

Ev almak isteyenler için belli bir tutarda peşinat ödemesi yapılması ve geri kalan tutarın taksitle ödenmesi seçenekleri ile yapılacak konut satışlarında ayrıca kişiye özel seçeneklerde oluşturuluyor. 

KURASIZ KONUT SATIŞLARI ÖNCE GİDEN ALIR

Kurasız konut satışlarında satışlar herhangi bir ön başvuru olmadan sadece bankadan başvuru yapılması ardından konutun beğenilmesi ve alınması şeklinde yapılıyor. Önce giden satışa çıkarılan tüm konutlardan istediğini almaya hak kazanıyor. 

toki kurasız kasım 2021 3 şehir

Yukarıda yer alan konut satışlarına başvuru yapacak olanlar için başvuru işlemleri bankalar üzerinden yapılacak. 

Vatandaşlar TOKİ'nin web sitesinden konut satış duyurularına ulaşacaklar. Duyurularda yer alan ödeme planları kendilerine uygun olanlar başvurularını kılavuzda yer alan bankalara yapacaklar. Başvurular alt gelir grubu için il geneli Halkbank yada Ziraat Bankası şubelerine yapılır. 

KURALI KONUT SATIŞLARI BAŞVURULAR E-DEVLET'TEN

TOKİ Başkanlığı kuralı konut satışları kapsamında çok sayıda şehirde daire satışı yapacak. Kuralı konut satışlarında ise sistem başvuruların e-Devlet üzerinden yapılması ardından kura işlemlerine katılım sağlanması. 

toki kuralı kasım 2021 8 şehir

Kuralı konut satışlarına dair güncel TOKİ satış listesi yukarıda yer aldığı gibidir. Kuralı konutlar ile ev sahibi olmak isteyenler ilk işlem olarak e-Devlet'ten başvuru yapacaklar. Başvuruların ardından 1000 TL yada 2000 TL olarak belirlenen başvuru ücreti ödenecek. TOKİ daha sonra kura çekiliş işlemini gerçekleştirecek Kurada ismi çıkanlar konutları almaya hak kazanacaklar. 

ÖDEME PLANLARI YÜZDE 10 PEŞİNAT VE 180 AY VADE OLANAKLARI

TOKİ Başkanlığı'nın konut satış duyurularında ödeme planları da aktarılır. Hemen hemen tüm konut satış duyurularında 180 ay vade olanağı bulunuyor. Bunun dışında bazı porjelerde taksit süreci 240 aya kadar çıkıyor. Ayrıca peşinat ödemeleri de yüzde 10 bandından başlıyor. 

Ankara Kasım Ayı Kuralı TOKİ Konut Satışı Ödeme Planı

ankara kurasız kars 2021 toki 1

Kars  Kasım Ayı Kurasız TOKİ Konut Satışı Ödeme Planı

kurasız kars 2021 toki 1

Elazığ Kasım Ayı Kurasız TOKİ Konut Satışı Ödeme Planı

kurasız elazığ 2021 toki 1

Bitlis Kasım Ayı Kuralı TOKİ Konut Satışı Ödeme Planı

kuralı bitlis 2021 toki 1

TOKİ Başkanlığı'nın kuralı kurasız konut satış ilanlarına ulaşmak için kurumun resmi web sitesini kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@