TOKİ Erzurum Palandöken Kura Sonuçları! Merkez Aziziye TOKİ İsim Listesi Belli Oldu

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Erzurum Merkez Aziziye ve Palandöken'de inşa edilen konutlar için kura çekimi gerçekleştiriliyor. Erzurum Merkez TOKİ kura sonuçları ve isim listesi.

Toki 01.04.2022 - 11:04 01.04.2022 - 11:04 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) alt ve orta gelir grubundaki vatandaşların ev sahibi olabilmesi için her gün yeni bir projesini açıklıyor. Kuralı satışların yanı sıra vatandaşlar tarafından gelen talepler doğrultusunda da talep projeleri üreten TOKİ, Erzurumlu vatandaşlar için üretilen Aziziye ve Palandöken ilçelerindeki konutlar için kura çekimi gerçekleştirildi. 

TOKİ ERZURUM AZİZİYE - PALANDÖKEN KURA SONUÇLARI 2022

Toplu Konut İdaresi tarafından Erzurum'un Aziziye ve Palandöken ilçelerinde talep projesi kapsamında üretilen 2+1 ve 3+1 konutlar için hak sahibi ve konut belirleme kurası bugün TOKİ hizmet binasında çekildi. Kura çekimine izleyici kabul edilmezken, kura çekiminin şeffaflığı açısından TOKİ'nin sosyal medya hesapları (Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram) üzerinden canlı yayın gerçekleştirildi. 

Erzurum Aziziye'de 1.013 konut, Palandöken'de ise 642 konut inşa edilirken vatandaşlar ev sahibi olabilmek için başvurularını daha önce yaptı. 

Projedeki konutlar 2+1 ve 3+1 nitelikli olurken, aylık taksitler 1.500 TL'den başlıyor. 

TOKİ ERZURUM MERKEZ AZİZİYE PALANDÖKEN İSİM LİSTESİ 2+1 3+1!

Erzurum Merkez Aziziye ve Palandöken mahallelerinde inşa edilen konutlar için kura çekimi gerçekleştirilirken vatandaşlar kura sonuçlarını ve isim listesini araştırıyor. Söz konusu projenin kura sonuçları TOKİ GOV TR üzerinden yayınlanmaktadır. Kura sonuçlarını kendisi sorgulamak isteyen vatandaşlar ise yine TOKİ GOV TR adresinde yer alan '' Kura Sonuç Sorgulama '' bölümüne TC kimlik numaralarını yazarak da kura sonuçlarını öğrenebilecekler. 

TOKİ Erzurum Merkez kura sonuçları ve isim listesi TOKİ tarafından ilan edildiğinde haberimize ekleyeceğiz. 

Haber: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@