TOKİ Eskişehirlilerin Yüzünü Güldürdü: Yeni Konut Projesi Yolda!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Eskişehirli vatandaşların ev sahibi olabilmesi için düğmeye bastı. TOKİ, Eskişehir'de 1048 yeni konut inşa edecek.

TOKİ Eskişehirlilerin Yüzünü Güldürdü: Yeni Konut Projesi Yolda!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Eskişehir'de konut inşa etmek için düğmeye bastı. Kurulduğu ilk günden beri herkesi ev sahibi yapma hedefi olan TOKİ, 2022 yılının başlamasıyla yeni konut projelerini duyuruyor. TOKİ'den ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar, TOKİ'nin konut projelerine yoğun ilgi gösteriyor. TOKİ, son olarak Eskişehirli vatandaşların ev sahibi olabilmesi için yeni projesini hayata geçirecek.

TOKİ Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde 1048 yeni konut inşa edecek. TOKİ'nin 2022 yılı projelerinden biri olan Eskişehir Odunpazarı 4. Etap konut projesi kapsamında hem konut hem de ticaret merkezi yapılacak.

TOKİ'den Eskişehirlilere Müjde!

Eskişehirlilerin yoğun ilgi gösterdiği TOKİ projelerine bir yenisi daha ekleniyor. TOKİ, Eskişehir'in Odunpazarı ilçesine tam 1048 yeni konut inşa edeceğini duyurdu.

TOKİ Eskişehir projesinin ihalesi 10 Mat 2022 tarihinde saat 14:00'te gerçekleştirilecek.

toki eskişehir

TOKİ'nin resmi internet sitesinden duyurulan ihale ilanında şu ifadeler yer aldı:

'' Eskişehir İli Odunpazarı İlçesi 4. Etap 1048 Konut 1'er Cami ve Ticaret Merkezi İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi (E- İhale) ihalesi 3 Mart 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.''

TOKİ Eskişehir Odunpazarı projesinin ihale süreci tamamlandıktan sonra proje başvuruya açılacak. Başvurular sonrası hak sahipleri için kura çekilişi yapılacak ve ardından 1048 vatandaş yeni evine kavuşacak.

SONRAKİ HABER