TOKİ Gaziantep Nurdağı Bademli Kura Sonucu 2+1 3+1 İsim Listesi İlan Edildi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Gaziantep Nurdağı Bademli konut projesi için konut belirleme kurası gerçekleştirildi. Kura sonuçları ve isim listesine haberimiz üzerinden erişebilirsiniz.

Toki 05.04.2022 - 12:38 05.04.2022 - 12:39 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde çalışan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, vatandaşları uygun fiyatlarla ev sahibi yapıyor. Ürettiği projeler ile adından sık sık söz ettiren TOKİ daha önce duyurusunu yaptığı Gaziantep Nurdağı Bademli mahallesindeki 211 adet konu için kura çekimini başlattı.

TOKİ GAZİANTEP NURDAĞI BADEMLİ KURA SONUÇLARI 2+1 3+1 İSİM LİSTESİ BELLİ OLDU!

Toplu Konut İdaresi TOKİ tarafından Gaziantep ilinin Nurdağı ilçesi Bademli Mahallesinde üretilen 211 konut için konut belirleme kurası gerçekleştirildi. Vatandaşlar tarafından gelen talepler doğrultusunda düzenlenen projedeki 141 adet 2+1 ve 70 adet 3+1 konut için başvuru sahiplerinin heyecanlı bekleyişi nihayet karşılık buldu. 

TOKİ hizmet binasında yapılan kura çekimine seyirci kabul edilmezken, vatandaşların kura çekimi tüm şeffaflığı ile görebilmesi için eş zamanlı olarak TOKİ'nin sosyal medya hesapları (Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram) üzerinden canlı yayın yapılıyor. 

Yayını anbean takip eden vatandaşlar ilk kez ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşarken yayını izleyemeyen vatandaşlar TOKİ kura sonuçları ve isim listesini araştırıyor. 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, Gaziantep Nurdağı Bademli kura sonuçları ve kurada ismi çıkanların isim listesi TOKİ GOV TR adresi üzerinden yayımlanıyor. Başvuru yapanlar kura sonucunu bu listeye bakarak öğrenebilecekleri gibi aynı zamanda Kura Sonuç Sorgulama bölümünden de söz konusu konutlarının blok, kat ve daire numarası gibi bilgilerini saniyeler içerisinde öğrenebilecekler. 

TOKİ kura sonucu ve isim listesi paylaşıldığında haberimize ekleyeceğiz. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@