926 TL Aylık Taksitle Ön Şartsız Kurasız 3+1 Konut Satış Duyurusu 2021

TOKİ Başkanlığı yeni açık konut satış duyurularını yayımladı. Kurum tarafından ilan edilen yeni duyuruda, Denizli'de yer alan TOKİ projesinde 3+1 konut satışı olacağı bildirildi. Aylık 926 TL taksitle satışı yapılacak konutlar için TOKİ 120 ay 180 ay vade imkanı sunuyor. TOKİ Başkanlığı'nın konut satışlarına dair tüm detaylar ve ödeme tablosu Emlak365'te.

926 TL Aylık Taksitle Ön Şartsız Kurasız 3+1 Konut Satış Duyurusu 2021

2021 TOKİ açık konut satış duyurularına yenileri eklenmeye başladı. Kurum tarafından yayımlanan yeni bir duyuru ile ev almak isteyenlere kiradan daha uygun koşullarda, konut sahibi olma imkanı sağlandı. TOKİ tarafından ilan edilen konut satış detayları haberimizde. 

TOKİ'DEN 2021'DE UCUZ KONUT SATIŞ DUYURUSU

TOKİ Başkanlığı'nca gerçekleştirilecek konut satışlarında ön başvuru şartı, kura ve benzeri uygulamalar olmayacak. Kurumdan konut almak isteyen vatandaşlar başvurularını ilgili banka üzerinden yaptıktan sonra istedikleri konutu alabilecekler. Konut seçme hakkında da yer aldığı satışlarda vatandaşlar istedikleri konutu aşağida yer alan ödeme planları ile alacaklar. 

Kurum konut satışları ve başvuru işlemlerine dair yayımladığı açıklamasında, "Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 37 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 05 Ocak 2021 - 31 Mart 2021 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacaktır." bilgisini verdi. 

İlgili vatandaşlar başvurularını bildirilen tarihler arasında, Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapacaklar. Dikkat edilecek nokta ise 37 konutun satışta olması. Süre bitmeden satışta olan konutların satılması durumunda ilan yayımdan kaldırılacak. Vatandaşların bu hususa özen göstermesi gerekiyor.

SUNULAN KOLAYLIKLAR VE AVANTAJLI ÖDEME PLANI 

TOKİ Başkanlığı Denizli'de yer alan projenin satışını 120 ay ve 180 ay vade olanakları ile yapacak. 120 ay vade ile konut alacaklar en az yüzde 10 peşinat ödemesi yapacaklar, 180 ay vade ile konut alacaklar ise yüzde 20 oranında peşinat ödeyecekler. 

Satış Listesi, İşte Ödeme Planı ve Konut Büyüklüğü Bilgileri

TOKİ tarafından ilan edilen satış ve başvuru kılavuzu için TIKLAYINIZ

Emlak365.com

Yorumlar (0)