Ahlat Bitlis TOKİ Kura Sonuçları İsim Listesi

TOKİ 50 bin sosyal konut çekilişleri devam ederken Bitlis TOKİ konut projesi kuraları da çekildi.

Ahlat Bitlis TOKİ Kura Sonuçları İsim Listesi

TOKİ 50 bin sosyal konut çekilişleri devam ederken Bitlis TOKİ konut projesi kuraları da çekildi. Ahlat TOKİ kura sonuçları isim listesi haberimizde...

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından 50 bin sosyal konut projesi kapsamında talep toplama işlemi tamamlanan Toki Bitlis Ahlat Tunus Mahallesi konut projesinde hak sahipleri yapılan kura çekilişi ile belirlendi. Dün yapılan kura çekilişi ile 3+1 daireler için hak sahipleri belirlendi. Projede yer alan 2+1 daireler için başvuru sayısı kontenjan sayısını aşmadığı için kura çekilişi yapılmazken 3+1 konut kura çekilişi yapılarak hak sahipleri belirlenmiş oldu. TOKİ Kura Sonuçları Nasıl Öğrenilebilir?Yapılan kura çekilişi ile Ahlat Bitlis TOKİ konut projesi ile ev almaya hak kazanan kişiler belirlendi.  Kura çekilişi bugün saat 11:00 itibari ile yapıldı. Ahlat Bitlis TOKİ kura sonuçları isim listesine ulaşmak isteyen kişilerin TOKİ Müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 86 54 numaralı telefonu aramaları yeterli olacaktır. Telefon görüşmesinde kura sonuçları bölümünden kimlik numaranız ile adınıza konut isabet edip etmediğini öğrenebilirsiniz. İnternetten TOKİ kura sonucu sorgulama hizmeti almak isteyen kişiler ise altta yer alan linki tıklayarak TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı üzerinden yine kimlik numarası ile TOKİ kura sonucu sorgulama hizmetinden yararlanabilmektedir. TOKİ Kura Sorgulama Ekranı Nasıl Kullanılır?TOKİ internet sitesi üzerinden kura sorgulama işlemi için ilk olarak TOKİ GOV TR yazarak resmi TOKİ internet sitesine giriş yapın. Ardından ana ekranda yer alan satış duyurular yazısının üstüne gelin ve kura sonuç sorgulama yazısına tıklayın. 

Gelen pencerede kuraya katılan kişinin kimlik numarasını yazın ve ben robot değilim butonunu tıklayarak doğrulama işleminin tamamlanmasını bekleyin ve son olarak filtrele yazan yeşil butonu tıklayın. 

Adınıza isabet eden konut olup olmadığını bu şekilde öğrenebilirsiniz. Emlak365.com


Yorumlar (0)