Ankara Mamak'ta Taksitle 2+1 ve 3+1 TOKİ Konut Satışı

Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 2. Etap TOKİ Projesinde toplam 150 konut satışı yapılacğaı duyuruldu. Kura olmadan açık satış ile yapılacak TOKİ konut satışları başvuru önceliğine göre yapılacak ve başvurular Aralık ayının sonuna kadar devam edecek.

Ankara Mamak'ta Taksitle 2+1 ve 3+1 TOKİ Konut Satışı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Ankara'da kurasız konut satışı yapıyor. 

Alt gelir grubunda bulunan vatandaşlar için üretilen 3+1 konutların yanında orta gelir grubu için hem 3+1 hemde 4+1 konut satışı yapılıyor. TOKİ Başkanlığı'nın bu konut satışları için yayımladığı satış ilanı ve ödeme bilgiler şöyle;

TOKİ'DEN ANKARA MAMAK'TA KURASIZ KONUT SATIŞI

TOKİ Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden açık konut satış listelerini sürekli yeniliyor. Bu güncellemeler ile başvuru süreci dolan satışlar ilandan kaldırılırken yeni satış duyuruları listeye ekleniyor. Bizlerde bu yeni listede yer alan açık satışları sizlerle paylaşıyoruz. 

TOKİ'nin yeni duyurduğu satışlardan bir tanesi de Ankara'dan. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 2. Etap TOKİ Projesinde 107 adet 3+1, 43 adet ise 2+1 konut satışı yapacağını ilan etti. 

Satış duyurusunda yer alan bilgilere göre satışa çıkarılan 3+1 evler brüt olarak 114 ile 127 metrekare arasında bir büyüklükteler. Evlerin net büyüklüğü ise 97 metrekare ile 110 metrekare arasında. 4+1 ev almak isteyen vatandaşlar için ise evlerin brüt büyüklüğü 155 metrekare, et büyüklüğü ise 134 metrekare. 

ÖDEME BİLGİLERİ

BAŞVURU İŞLEMLERİ

2015 yılında yapılan TOKİ Başkanlığı Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 2. Etap TOKİ Projesinden ev alacak olan vatandaşlar başvurularını Halkbank şubesinden yapabilecekler. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)