Aylık 691 TL Taksitle 2+1 Daire! Çekilişsiz Kurasız TOKİ Satışları

TOKİ Başkanlığı açık satış ile konut satışlarına devam ediyor. Ağustos ayının ilk günleri itibariyle yeni duyurular yayımlayan TOKİ Başkanlığı yeni daire satışı olduğunu duyurdu. Tokat'ta yer alan TOKİ projesinde yer alan satışlar hem alt gelir grubu hemde orta gelir grubu için olacak.

Aylık 691 TL Taksitle 2+1 Daire! Çekilişsiz Kurasız TOKİ Satışları

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın yaz dönemi açık konut satışları bir bir yayımlanıyor. 

Kurum son dönemlerde yeni satış ilanları yayımlarken bu duyurulardan bir tanesi de Tokat'ta yaşayan vatandaşlar için oldu. Bizlerde Tokat için satışa çıkarılan konutlar arasında yer alan ve alt gelir grubu vatandaşlar için sunuşan bu açık satışları sizlerle paylaşıyoruz. 

TOKİ AÇIK SATIŞLAR KONUT SATIŞI

TOKİ'nin Tokat Merkez'de yer alan 446 konutluk Dedeli Mahallesi konut projesinde 8 adet 2+1 dairenin boş olduğu duyuruldu. Bu konutlar için satış yapılacağını açıklayan TOKİ Başkanlığı satışlara dair bilgileri verdi. "Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 8 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 05 Ağustos 2020 - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında en az %40 Engelli Raporu olan vatandaşlara Açık Satışa sunulacaktır" 

Konutların hem büyüklüklerine hemde ödemelerine ilişkin bilgileri de paylaşan TOKİ Başkanlığı başvuruların ise yılsonuna kadar yapılacağını duyurdu. TOKİN Başkanlığı satışa çıkarılan evlerin brüt büyüklüklerini 76 ile 85 metrekare arasında olduğunu bildirirken evlerin net büyüklükleri ise 58 ile 67 metrekare arasında değişiyor. 

TOKİ Başkanlığı bu konutlar için en az 25 peşinat talep ederken taksitler ise 691 TL ile 760 TL arasında değişiyor. 

Emlak365.com