Balıkesir Altıeylül TOKİ Kura Sonuçları İsim Listesi! Çekiliş Kuraları 2+1 ve 3+1 Yayımlandı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ 100 bin yeni sosyal konut projesi için beklenen kura çekiliş tarihi geldi. Canlı yayın ile noter huzurunda yapılacak olan kura çekimi ile ilk olarak bin 610 adet 2+1 konut ve ardından da 690 adet 3+1 konut için hak sahipleri belirlenecek. TOKİ Balıkesir Altıeylül kura sonuçları için çekiliş başvuru numarası, toplam başvuru sayısı, çekiliş canlı yayın izle linki ve merak edilen soruların yanıtları ile ev sahibi olmaya hak kazanan 2+1, 3+1 konut hak sahipleri isim listesi detayları haberimizde...

Balıkesir Altıeylül TOKİ Kura Sonuçları İsim Listesi! Çekiliş Kuraları 2+1 ve 3+1  Yayımlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen talimatlar sonrasında başlatılan 100 bin sosyal konut projesinde sona gelindi. 

Alt gelir grubu vatandaşların kira öder gibi ev sahibi olmasını sağlamak amacı ile başlatılan projede rekor başvuru alınmış, satışa sunulan 100 bin sosyal konuta 6 milyondan fazla kişi başvuruda bulunmuştu. 

BALIKESİR ALTIEYLÜL TOKİ KURALARI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA ÇEKİLECEK?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi için ilk kura çekilişini Şubat ayında başlamıştı. Arada geçen sürede Mart ayında patlak veren korana virüs salgını nedeni ile zorunlu bir ara verilmiş, sonrasında alınan tedbirler kapsamında çekilşilere seyircisiz olarak devam kararı alınmıştı. 

Temmuz ayı itibari ile sona erecek kura çekilişlerinde bugün yani 28 Temmuz 2020 Salı günü Balıkesir Altıeylül TOKİ evleri için başvuru sahipleri noter huzurunda yapılacak olan çekiliş ile belirlenecek. Çekiliş saat 10:00 itibari ile başlayacak. 

TOKİ BALIKESİR ALTIEYLÜL KURA ÇEKİLİŞİ BAŞVURU LİSTESİ, PROJEYE KAÇ KİŞİ BAŞVURUDA BULUNDU? TOKİ ÇEKİLİŞ NUMARASI SORGULAMA! 

Balıkesir Altıeylül TOKİ evleri için rekor başvuru yapılmıştı. Satışa sunulan bin 610 adet 2+1 konut için 2 bin 280 kişi başvuruda bulunurken 690 adet 3+1 konut için ise yapılan toplam başvuru sayısı 2 bin 638 olarak açıklandı. 

Yani projede satışa sunulan toplam 2 bin 300 konut için kira öder gibi ev sahibi olma umudu ile toplam 4 bin 700 kişi başvuruda bulunmuş oldu. 

TOKİ BALIKESİR ALTIEYLÜL BAŞVURUSU KABUL EDİLEN KİŞİLERİN İSİM LİSTESİ İLE ÇEKİLİŞ NUMARASI 2+1

TOKİ BALIKESİR ALTIEYLÜL BAŞVURUSU KABUL EDİLEN KİŞİLERİN İSİM LİSTESİ İLE ÇEKİLİŞ NUMARASI 3+1

TOKİ BALIKESİR ALTIEYLÜL KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI FACEBOOK, YOU TUBE, TWİTTER CANLI YAYIN İZLE LİNKİ 

Covid 19 salgını nedeni ile kura çekliişi seyircisiz olarak yapılacak olup, kurumun resmi sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayımlanacaktır... 

TOKİ Kura Çekilişi Canlı Yayın İzle Facebook Linki 

TOKİ Kura Çekilişi Canlı Yayın İzle Twitter Linki 

TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ YOUTUBE CANLI YAYIN İZLE LİNKİ

BALIKESİR ALTIEYLÜL TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI 2+1 İSİM LİSTESİ 2020

2+1 kura listesinin tamamına ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

BALIKESİR ALTIEYLÜL TOKİ KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI 2+1 İSİM LİSTESİ 2020

Listenin tamamına ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

Emlak365.com

Yorumlar (0)