Bilecik Söğüt TOKİ Evleri Kura Sonuçları

TOKİ Bilecik Söğüt Toplu Konut Kura Çekilişi sonuçları pandemi nedeni ile seyircisiz olarak noter huzurunda canlı yayın ile yapıldı.

Bilecik Söğüt TOKİ Evleri Kura Sonuçları
TOKİ Bilecik Söğüt Toplu Konut Kura Çekilişi sonuçları pandemi nedeni ile seyircisiz olarak noter huzurunda canlı yayın ile yapıldı. TOKİ Bilecik Söğüt 2+1 ve 3+1 kura çekilişi sonuçları isim listesi haberimizde...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından satışa sunulan konut projeleri için bir yandan açık satış ilanları ve duyurular yayımlanırken bir yandan da geçmiş dönemde satışa sunulan konutlar için kura belirleme çekilişleri yapılıyor.

2020 yılında 100 bin sosyal konut projesi kapsamında son derece yoğun bir başvuru süreci geçiren TOKİ bu süreçte pandemi nedeni ile çekiliş programında da bazı önemli değişiklikler yapılmış ilk dönemde kura çekilişleri geçici olarak iptal edilmişti. Ardından alınan ikinci karar kapsamında kura çekilişleri canlı yayın ile seyircisiz olarak yapılmıştı. Süreçte kalan konutlar için ise kura çekilişleri tüm hızı ile sürüyor.

TOKİ BİLECİK SOĞÜT KONUT PROJESİ 2+1 VE 31 KONUT KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ

Bilecik TOKİ evleri için noter huzurunda yapılan kura çekilişi ile kalan son konutlar için hak sahipleri belirlendi. Pandemi nedeni ile seyircisiz yapılan kura çekilişinde başvuru yapan kişiler arasında hak sahipleri belirlenmiş oldu.

2+1 KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI 

3+1 KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI 

 

Emlak365.com
Yorumlar (0)