Bitlis Beşminare TOKİ Kura Sonucu

TOKİ Bitlis Beşminare sosyal konut projesi kapsamında 110 adet 2+1 konut ve adet +1 konut için olmak üzere toplam 190 adet konutun hak sahiplerini belirlemek için kura çekilişi yapıldı. TOKİ Bitlis Merkez Beşminare kura çekişi sonuçları isim listesi haberimizde...

Bitlis Beşminare TOKİ Kura Sonucu
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Bitlis Merkez Beşminare konut projesi için hak sahipleri kura çekimi ile belirlendi. Koronavirüs salgını nedeni ile alınan tedbirler kapsamında seyircisiz olarak yapılan kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirildi.

Noter huzurunda yapılan kura çekilişi TOKİ'nin Facebook, You Tube ve Twitter resmi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayımlandı. Kura çekiminde 110 adet 2+1 alt gelir grubu ve 80 adet 3+1 orta gelir grubu olmak üzere 190 konutun hak sahipleri belirlendi.

TOKİ BİTLİS BEŞMİNARE KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 2021

Bitlis Beşminare TOKİ konut projesi kapsamında satışa sunulan konutlar için başvuruda bulunan hak sahipleri için kura çekimi yapıldı. Kura çekilişinde asıl ve yedek listesi belirlenmiş oldu.50 bin sosyal konut projesi kapsamında üretilen konutlar arasında yer alan 2+1 110 konut için 73 hak sahibi ve 3+1 257 adet konut için hak sahibi olacak 250 kişi belirlendi. TOKİ Kura sonuçları isim listesi bu akşam saatlerinde TOKİ GOV TR resmi internet sitesi üzerinden yayımlanacak. Yine e devlet üzerinden de TOKİ kura sonucu sorgulama sayfası ile kimlik numarası üzerinden kura sonucu öğrenme imkanı sunulacak.

 

Listenin tamamı TOKİ GOV TR internet sitesi üzerinden akşam saatlerinde yayımlanacaktır...
Yorumlar (0)