Deniz Honaz'da Yapılacak 214 Konutluk Projenin İhalesi Yapılıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Denizli ili Honaz ilçesinde yapılacak olan 214 konutluk projenin ihalesi bugün yapılacak.

Deniz Honaz'da Yapılacak 214 Konutluk Projenin İhalesi Yapılıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Denizli ili Honaz ilçesinde yapılacak olan 214 konutluk projenin ihalesi bugün yapılacak. İhalenin ardından yer teslimi yapıldıktan sonra 400 gün içerisinde proje yapılıp teslim edilecek.

Türkiye'de toplu konut inşaatları hız kesmeden devam ediyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlı birimlerden olan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) yönetiminde gerçekleştirilen yeni projelerin ihale süreçlerine devam ediliyor.DENİZLİ HONAZ'DA 214 KONUTLUK YENİ PROJEDenizli'nin Honaz ilçesi Ovacık Mahallesi'nde yapılacak olan 214 konutluk proje için bugün (1 Eylül 2020) ihale gerçekleştirilecek. Proje kapsamında ihaleyi kazanan firma altyapı ve çevre düzenleme işini de üstlenmiş olacak.Tünel kalıp sistemiyle inşa edilecek olan 214 adet konut için en iyi teklifi veren firma ihaleyi kazanacak. İhaleye katılacak olan firmalar teklif edecekleri tutarın yüzde 3'lük kısmını geçici teminat bedeli olarak ihale saatinden önce TOKİ'ye ödemeleri gerekmektedir.KONUTLAR 400 GÜNDE TESLİM EDİLECEK!İhaleye katılanların arasında en iyi teklifi veren firma 214 konutluk işi üstlenecek. TOKİ ile ihaleyi kazanan firma arasında sözleşme imzalandıktan sonra 10 gün içerisinde yer teslimi yapılacak. Bu yer teslimin ardından 400 gün içerisinde 214 konut ile altyapı ve çevre düzenleme işleri tamamlanarak TOKİ'ye teslim edilecek.Emlak365.com


Yorumlar (0)