Denizli Merkezefendi Kayaköy TOKİ Evleri Kura Çekiliş Sonuçları İsim Listesi

TOKİ Denizli Merkezefendi Kayaköy konutları için heyecanla beklenen kura çekilişi ile 2+1 alt gelir grubu konutlar için hak sahipleri belirleniyor! TOKİ kura çekilişi için geri sayım başladı.

Denizli Merkezefendi Kayaköy TOKİ Evleri  Kura Çekiliş Sonuçları İsim Listesi

TOKİ Denizli Merkezefendi Kayaköy konutları için heyecanla beklenen kura çekilişi ile 2+1 alt gelir grubu konutlar için hak sahipleri belirleniyor!

TOKİ kura çekilişi için geri sayım başladı. Bugün saat 11:00 itibari ile kura çekilişi yapılacak ve 2+1 alt gelir grubu konutları için hak sahipleri belirlenecek. Denizli Kayaköy TOKİ Başvuruları 22 Mart 2019 tarihi itibari ile sona ermiş ve kura tarihi için bekleyiş başlamıştı. Bugün alt gelir grubu kura çekilişi yapılırken yarın yani 11 Nisan 2019 günü de orta gelir grubu kura sonuçları açıklanacak. Kurada adı çıkmayan kişilere ise başvuru bedeli iadesi 16 Nisan tarihinde yapılacak. 

TOKİ Denizli Merkezefendi 2+1 Alt Gelir Grubu Kura Çekilişi Ne Zaman Yapılacak?TOKİ tarafından yapılan açıklama ile "Denizli Merkezefendi 1. Ve 2. Bölge Projesinde yer alan alt gelir grubu (2+1) konutların kura çekilişi 10.04.2019 tarihinde Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonunda saat 11:00’de gerçekleştirilecektir" kura tarihi duyurulmuş oldu. Kura çeklişi alt gelir grubu konutlar için bugün saat 11:00'de yapılacak. Orta gelir grubu yani 3+1 konut kura çekilişi ise 11 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilecek. TOKİ Kura Sonuçları Nasıl Öğrenilebilir?Yapılan kura çekilişi ile TOKİ Denizli Merkezefendi Kayaköy konut projesi ile ev almaya hak kazanan kişiler belirlenecek. Kura çekilişi bugün saat 11:00 itibari ile yapılacak. Denizli Merkezefendi Kayaköy TOKİ kura sonuçları isim listesine ulaşmak isteyen kişilerin TOKİ Müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 86 54 numaralı telefonu aramaları yeterli olacaktır. Telefon görüşmesinde kura sonuçları bölümünden kimlik numaranız ile adınıza konut isabet edip etmediğini öğrenebilirsiniz. İnternetten TOKİ kura sonucu sorgulama hizmeti almak isteyen kişiler ise altta yer alan linki tıklayarak TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı üzerinden yine kimlik numarası ile TOKİ kura sonucu sorgulama hizmetinden yararlanabilmektedir. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)