Düzce Cumayeri TOKİ Konutları Kura Çekiliş Sonuçları Belli Oldu

TOKİ Başkanlığı'nın devam eden projeleri arasında yer alan Düzce Cumayeri konutları için kura işlemleri tamamlandı. TOKİ Başkanlığı'nın konuya dair yapmış olduğu açıklama detayları haberimizde.

Düzce Cumayeri TOKİ Konutları Kura Çekiliş Sonuçları Belli Oldu

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Türkiye geneli devam eden çok sayıda konut projesi bulunuyor. 

Bu projeler için vatandaşları devamlı bilgilendiren TOKİ Başkanlığı yeni bir duyuru yayımlandı. Düzce Cumayeri'nde inşası devam eden konut projesine dair bilgi veren kurumun açıklamasını sizlerle paylaşıyoruz. 

TOKİ BAŞKANLIĞI'NDAN KURA DUYURUSU

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın hem resmi internet sitesi hemde sosyal medya hesaplarından yayımlanan duyurularda, Düzce'nin Cumayeri İlçesi'nde devam eden proje için kura çekiliş işlemlerinin tamamlandığı duyuruldu. Kurum tarafından yayımlanan bilgilendirme açıklamasında şu ifadeleri kullandı. 

"Düzce Cumayeri'nde inşası devam eden projemizde hak sahibi olan 119 vatandaşımızın konutları gerçekleştirilen kura ile belirlendi. Vatandaşlarımıza yeni yuvalarının hayırlı olmasını dileriz."

Söz konusu proje için başvuruda bulunan vatandaşlar başvuru sonuçlarını TOKİ Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilecekler. 

Emlak365.com

Yorumlar (1)
Çetin 13 ay önce
Socucu görmek istiyorum