Ergün Turan İstifa Etti, Yeni TOKİ Başkanı Ömer Bulut Oldu, Ömer Bulut Kimdir, Nerelidir?

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı olması beklenen TOKİ Başkanı Ergün Turan aday olmak için istifa etmişti.

Ergün Turan İstifa Etti, Yeni TOKİ Başkanı Ömer Bulut Oldu, Ömer Bulut Kimdir, Nerelidir?

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı olması beklenen TOKİ Başkanı Ergün Turan aday olmak için istifa etmişti. Turan'ın yerine yeni TOKİ başkanı Ömer Bulut oldu.

Toplu Konut İdaresi TOKİ Başkanı olarak başarılı projelere imza atan Ergün Turan AK Parti Fatih Belediye Başkanı adayı olarak adının açıklanmasından önce bu görevinden istifa ettiğini duyurmuştu. Turan tarafından yapılan istifa açıklamasının ardından gözler kurumda yeni başkanın kim olacağına çevrilmişti. Yeni TOKİ Başkanı Ömer Bulut oldu. Ömer Bulut Toplu Konut İdaresi TOKİ Başkanlığı'na vekaleten atandı. Ömer Bulut Kimdir?
  • 1968 Trabzon doğumlu olan Ömer Bulut ilk ve orta okul öğrenimini burada tamamladı. 

  • Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 

  • 1995 ve 2001 yılları arasında mühendis olarak İller Bankası Erzurum Müdürlüğü ve İller Bankası Ankara Müdürlüğü bünyesinde görev aldı. 

  • 2005-2006 yılları arasında TOKİ'de uzman olarak işe başladı. 

  • 2006-2011 yılları arasında TOKİ Daire Başkanı olarak görev aldı. 

  • 2011 yılında TOKİ Başkan Yardımcısı olarak göreve atandı. 

  • 2018 yılında Ergün Turan'ın istifa etmesinin ardından vekaleten TOKİ Başkanı oldu. Bizde emlak365.com ailesi olarak yeni göreve atanan TOKİ Başkanı Ömer Bulut'a görevinde başarılar dilerken, Fatih Belediye Başkan Adayı olacak Ergün Turan'a ise vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz...Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar (0)