Giresun TOKİ Güce Evleri Kura Çekilişi Sonuçları İsim Listesi

TOKİ Giresun Güce evleri için başvuru sahipleri arasından ev sahibi olmaya hak kazanan kişileri belirlemek adına kura çekilişi koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında seyircisiz olarak yapıldı.

TOKİ Giresun Güce evleri için başvuru sahipleri arasından ev sahibi olmaya hak kazanan kişileri belirlemek adına kura çekilişi koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında seyircisiz olarak yapıldı.

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişilerin en büyük umudu olan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ alt gelir grubu konut projesi arasında yer alan Güce Evleri için 2+1 ve 3+1 konutlar için hak sahibi belirleme kura çekilişi canlı yayın ile yapıldı. 

Koronavirüs salgını nedeni ile seyircisiz olarak yapılan kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirilirken TOKİ resmi sosyal medya hesapları arasında yer alan You Tube, Twitter ve İnstagram hesapları üzerinden canlı olarak yayımlandı. 

TOKİ GİRESUN GÜCE EVLERİ KURA SONUÇLARI İSİM LİSTESİ! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Giresun konut projeleri arasında üretimine başlanan Güce Evleri için kura çekimi canlı yayın ile belirlendi. TOKİ Giresun Güce evleri konut projesi kapsamında üretilen 80 konut için 98 kişi başvuruda bulunurken 3+1 konut için satışa sunulan 52 adet konut için 41 kişi başvuruda bulunurken bu nedenle başvuruda bulunan herkes ev sahibi olmaya hak kazanmış oldu. 2+1 kura çekilişi ise şu şekilde sıralandı;

Ayşe Yıldız (Engelli Kontenjanı) 

Mutlu Aydın (Engelli Kontenjanı) 

Eşref Topçu (Engelli Kontenjanı) 

Çiğdem Usta (Engelli Kontenjanı) 

Pamuk Maden (Emekli Kontenjanı)

Fatma Demiral (Emekli Kontenjanı)

Yunus Cebeci (Emekli Kontenjanı)

Mustafa Bal (Emekli Kontenjanı)

Muammer Durdu (Emekli Kontenjanı)

Süleyman Geçgel (Emekli Kontenjanı)

Mustafa Gündoğdu (Emekli Kontenjanı)

Hüseyin Kaplan (Emekli Kontenjanı)

Mustafa Polat (Emekli Kontenjanı)

Ahmet Kaya (Emekli Kontenjanı)

Ayşe Bal (Emekli Kontenjanı)

Emriye Coşkun (Emekli Kontenjanı)

Cafer Aydın (Emekli Kontenjanı)

Ali Aydın (Emekli Kontenjanı)

Süheyla Ataman 

Fazlı Cebeci 

3+1 kura çekilişinde satışa sunulan konutlardan daha az başvuru yapıldığı için tüm başvuru sahipleri hak sahibi olarak ev satın alma hakkı kazandılar. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir