Karabük Belen TOKİ Konut Projesi Teslim Tarihi Açıklandı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Karabük Merkez ilçesi Belen Mahallesinde inşa edilen 1144 adet konut için heyecanla beklenen teslim tarihi açıklandı. Karabük Belenköy TOKİ evleri teslim tarihi ne zaman?

Karabük Belen TOKİ Konut Projesi Teslim Tarihi Açıklandı!

TOKİ Karabük Belen Mahallesi toplu konut projesi için merakla beklenen konut teslim programı ilan ilan edildi. Toplamda 1.114 kişinin beklemiş olduğu teslim programı TOK'nin resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu. 

TESLİM PROGRAMI AÇIKLANDI: KARABÜLK BELENKÖY KONUT PROJESİ NE ZAMAN TESLİM EDİLECEK?

Yapılan resmi açıklama ile TOKİ Karabük Belen Konut Projesi teslim tarihi 11 Ocak 2021 olarak ilan edildi. Yani bugün itibari ile başlayacak olan konut projesi teslim tarihi 26 Şubat 2021 tarihinde sona erecek. İnternet sitesi üzerinden yapılan açıklamada "Konut teslimleri, İdaremiz tarafından hazırlanan “Konut Teslim Programı” çerçevesinde projenin Müşavir Firması olan KOLTEK Müşavirlik İnş. A.Ş tarafından Karabük Merkez Belen Mahallesi 1144 adet konut şantiyesinde gerçekleştirilecektir" ifadeleri ile bugün saat 09:00 itibari ile ilan edilmiş oldu. 

Evlerini teslim almak isteyen kişiler şantiyeye gitmeden önce KDV ve tapu harcı ödemesi yapacak. Evini teslim alan kişiler için ilk dönemsel artış Temmuz ayında yapılırken ilk taksit ödemesi ise Mart ayı itibari ile başlayacak. 

Tapu harcı ödemeleri banka kredisi kullanarak TOKİ konut projesinden ev alan kişiler için geçerli olacak. Zamanında gelmeyen kişiler için ise 22 Şubat 2021 tarihi ile 26 Şubat 2021 tarihleri arasında konut teslimatı yapılacak. 

Emlak365.com