Karabükte Açık Artırma İle TOKİ 36 İşyeri Satışı

TOKİ Başkanlığı'nın Karabük'te yer alan projesinde bulunan 36 işyerinin satışının yapılacağı duyuruldu. İhale usulü ile yapılacak satışlar için ise başvurular Eylül ayı sonu itibariyle başladı. Kurum ilanda olan işyerleri için muhammen bedel listesi ile başvuru evraklarını paylaştı.

Karabükte Açık Artırma İle TOKİ 36 İşyeri Satışı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Karabük'te yer alan konut projesi ile inşa edilen işyerleri için açık artırma ilanı yayımladı. 

TOKİ'DEN AÇIK ARTIRMA İLE İŞYERİ SATIŞ DUYURUSU

TOKİ Başkanlığı'nca yayımlanan söz konusu ihale duyurusunda 2 ayrı projede toplam 36 işyeri satışı yapılacağı bildirildi. TOKİ Başkanlığı satışların Karabük Merkez Belen Mahallesinde yer alan projedeki 33 işyeri ile Karabük ili Eflanı İlçesinde bulunan 3 işyerinden oluştuğunu duyurdu. 

TOKİ tarafından ilan edilen satışlara dair ihale açıklamasında, "Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Karabük'te 36 adet iş yerini açık artırma ile satışa sundu. Müzayede,13 Ekim 2020 tarihinde saat 11:00'da başlayacak. Açık artırmaya salondan katılmak için kayıtlar müzayede günü 8:30-10:30 saatleri arasında yapılacak, Açık artırmaya evinizden, iş yerinizden, interneti olan her yerden aynı anda canlı katılabilirsiniz." bilgileri yer aldı. 

ÖDEME DETAYLARI

Ödemelerin nasıl yapılacağına dair de bilgi veren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı vatandaşların satış fiyatının yüzde 25'îni peşin ödeyeceklerini duyurdu. Kalan bölüm ise müşterilerin talebine göre 120 aya kadar vade yapılabilecek. 

TOKİ Başkanlığı'nın Emlak Yönetim tarafından paylaşmış olduğu satışı duyurusu

İHALE BAŞVURULARI

Karabük TOKİ projelerinde yapılacak olan 36 işyeri satışı için ihale işlemleri 14 Ekim tarihinde yapılacak. Bu tarihe kadar ihale başvuruları devam edecek. Başvuru işlemlerinin tamamlanmasıyla katılımcılar internet üzerinden ihaleye katılıp teklif verebilecekler.

Emlak365.com

Yorumlar (0)