Kırakkale Yahşiyan TOKİ Kura Sonuçları 2020 İsim Listesi!

TOKİ 2020 kura sonuçları belirlenmeye devam ediyor.

Kırakkale Yahşiyan TOKİ Kura Sonuçları 2020 İsim Listesi!
TOKİ 2020 kura sonuçları belirlenmeye devam ediyor. Bugün Niğde Merkez projesi ile başlayan kura çekilişleri Kırıkkale Yahşiyan TOKİ evleri için sürüyor. Proje kapsamında satışa sunulan 210 adet 2+1 ve 90 adet 3+1 konut olmak üzere toplam 300 konutun hak sahipleri noter huzurunda yapılan canlı yayın ile belirleniyor. İşte TOKİ kura sonuçları sorgulama sayfası ile canlı yayın izle linki ve çekilen ilk isimler...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi için başvuruda bulunan 6 milyon kişi arasından ev sahibi olacak şanslı isimleri belirlemek adına kura çekilişleri tüm hızı ile sürüyor.

TOKİ KIRIKKALE YAHŞİYAN KONUT PROJESİ KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYIN İZLE LİNKİ 

Yahyişan TOKİ evleri için beklenen kura çekilişi canlı yayını başladı. Korana virüs salgını nedeni ile alınan tedbir kararları kapsamında kura çekilişleri seyircisiz olarak yapılırken başvuru sahiplerinin takip edebilmesi adına kurumun resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayımlanacak.Bugün günün ilk kurası saat 10:00 itibari ile TOKİ Niğde Merkez konut projesi için yapılmıştı. Bu çekiliş ile 200 adet konutun hak sahipleri belirlenmişti.

Ardından saat 11:00 itibari ile Kırıkkale Yahşihan kura çekimi canlı yayını başladı. Burada da 300 konutun hak sahipleri belirlendikten sonra günün son kura çekimi saat 13:00 itibari ile Balıkesir Altıeylül TOKİ evleri için yapılarak çekiliş takvimi tamamlanacak.

Böylelikle 14 Temmuz 2020 tarihinde satışa sunulan 100 bin konuttun 1.250 adet konutun daha hak sahipleri belirlenmiş olacak. Kura çekilişlerinin tamamı seyircisiz olarak internet üzerinden canlı yayınla gerçekleştirilecek.

TOKİ KIRIKKALE YAHŞİYAN 2+1 KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 2020

KURA SONUÇLARININ TAMAMINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ..  

Emlak365.com
Yorumlar (0)