Konya Sarayönü Ladik Mahallesi TOKİ Evleri Kura Çekiliş Sonuçları İsim Listesi

TOKİ tarafından Konya'da yapılan Sarayönü Ladik Mahallesi konut projesi için hak sahipleri kura çekilişi ile belirlenerek ilan edildi.

Konya Sarayönü Ladik Mahallesi TOKİ Evleri  Kura Çekiliş Sonuçları İsim Listesi

TOKİ tarafından Konya'da yapılan Sarayönü Ladik Mahallesi konut projesi için hak sahipleri kura çekilişi ile belirlenerek ilan edildi. İşte kura sonuçları!

TOKİ ile Konya Sarayönü Belediyesi ortaklaşa yürüttüğü Konya Sarayönü Ladik Mahallesi konut projesi kapsamında üretilen evler için hak sahiplerini belirleme kurası yapıldı. TOKİ ile Konya Büyükşehir Belediyesi Sarayönü Ladik Mahallesi projesi hak sahibi ve konut belirleme kurası bugün Sarayönü Belediyesi Kültür Merkezi Binası’nda 10.00-12.30 saatleri arasında gerçekleştiriliyor. TOKİ TOKİ Konya Sarayönü Ladik Mahallesi Kura Sonuçları Nasıl Öğrenilebilir?Yapılan kura çekilişi ile TOKİ Konya Sarayönü Ladik Mahallesi  konut projesi ile ev almaya hak kazanan kişiler belirlendi.  Kura çekilişi bugün saat 11:00 itibari ile yapıldı. TOKİ Konya Sarayönü Ladik Mahallesi kura sonuçları isim listesine ulaşmak isteyen kişilerin TOKİ Müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 86 54 numaralı telefonu aramaları yeterli olacaktır. Telefon görüşmesinde kura sonuçları bölümünden kimlik numaranız ile adınıza konut isabet edip etmediğini öğrenebilirsiniz. İnternetten TOKİ kura sonucu sorgulama hizmeti almak isteyen kişiler ise altta yer alan linki tıklayarak TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı üzerinden yine kimlik numarası ile TOKİ kura sonucu sorgulama hizmetinden yararlanabilmektedir. TOKİ Kura Sorgulama Ekranı Nasıl Kullanılır?TOKİ internet sitesi üzerinden kura sorgulama işlemi için ilk olarak TOKİ GOV TR yazarak resmi TOKİ internet sitesine giriş yapın. Ardından ana ekranda yer alan satış duyurular yazısının üstüne gelin ve kura sonuç sorgulama yazısına tıklayın. 

Gelen pencerede kuraya katılan kişinin kimlik numarasını yazın ve ben robot değilim butonunu tıklayarak doğrulama işleminin tamamlanmasını bekleyin ve son olarak filtrele yazan yeşil butonu tıklayın. 

Adınıza isabet eden konut olup olmadığını bu şekilde öğrenebilirsiniz. Emlak365.com


Yorumlar (0)