Kura Yok! 419 TL, 529 TL ve 614 TL Taksitle TOKİ'den Konut Satışı

TOKİ Başkanlığı tarafından satışa çıkarılan konutlar arasında Mersin'de yer alan projede bulunuyor.

Kura Yok! 419 TL, 529 TL ve 614 TL Taksitle TOKİ'den Konut Satışı

TOKİ Başkanlığı tarafından satışa çıkarılan konutlar arasında Mersin'de yer alan projede bulunuyor. Mersin Gülnar'da yer alan TOKİ evlerinden 20 adet kurasız konut satışı yapılacak. Belli bir oranda peşinat ödemesi ve aylık taksit ödemesi ile satışa sunulan konutlar 2+1 şeklinde.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı kurasız açık satış ile konut satışlarına devam ediyor. Türkiye'nin farklı il ve ilçelerinde yer alan TOKİ projelerinden konut satışı yapan kurumun bu duyurularında hem alt gelir grubu için hemde orta gelir grubu için konut satışları yer alıyor.MERSİN'DE TOKİ KONUT SATIŞI Mersin'in Gülnar İlçesi Akdeniz Mahallesinde yer alan 205 konutluk TOKİ projesinden 20 adet konut satışı yapılacak. Bu satışlar alt gelir grubunda bulunan vatandaşlar için toplam 20 adet ev satışı olacak. Satış işlemleri kurasız başvuru önceliğine göre olacak. TOKİ tarafından ilan edilen 20 konut satışında, tüm konutlar eşit büyüklükte. Buna göre evlerin brüt büyüklükleri 82 metrekare olurken net büyüklükleri 62 metrekare olarak açıklandı. SATIŞ BİLGİLERİ ÖDEME DETAYLARITOKİ Başkanlığı konut satışlarını yüzde 12, yüzde 15 ve yüzde 20 oranında peşinat ödemesinin yanı sıra 120 ay ve 180 ay vade ile yapacaklar. Bu kapsamda satışa çıkarılan evler en düşük 125 bin TL en yüksek 158 bin TL'ye satılacak. Ödemelerde ise en düşük peşinat ödemesi 15 bin TL olurken en düşük aylık taksit tutarı ise 419 TL olarak. İşte TOKİ tarafından ilan edilen ödeme planı.

BAŞVURU İŞLEMLERİMersin'in Gülnar İlçesi Akdeniz Mahallesinde yer alan TOKİ projesinden 2+1 ev almak isteyen vatandaşlar başvurularını 1 Eylül ile 31 Aralık tarihlerinde yapacaklar. Başvurular Ziraat Bankası şubesine yapılabilecek.Emlak365.com


Yorumlar (0)