Niğde Merkez, Kırıkkale Yahşihan, Balıkesir Altıeylül TOKİ Sosyal Konut Kura Çekilişleri

TOKİ Başkanlığı 3 farklı şehirde sosyal konut kura çekilişi gerçekleştirecek. TOKİ tarafından gerçekleştirilen bu çekilişler ile sosytal konut için başvuruda bulunan vatandaşlar arasından hak sahipleri belirlenecek. Niğde Merkez, Kırıkkale Yahşihan, Balıkesir Altıeylül projeleri adına gerçekleştirilecek kura çekilişlerine dair tüm detaylar haberimizde.

Niğde Merkez, Kırıkkale Yahşihan, Balıkesir Altıeylül TOKİ Sosyal Konut Kura Çekilişleri

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı sosyal konut kura çekiliş işlemleri devam ediyor. 

Başkanlığın 81 il genelinde inşa edeceği projeler için bu zamana kadar çok sayıda proje için hak sahipleri belirlendi. 14 Temmuz tarihi itibariyle gerçekleştirilecek kura çekilişleri kapsamında hak sahibi belirlenecek projeler ve kura çekiliş detayları haberimizde. 

14 TEMMUZ SOSYAL KONUT KURA ÇEKİLİŞİ

TOKİ Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen sosyal konut kura çekilişleri pandemi tedbirleri kapsamında katılımcısız olarak gerçekleştiriliyor. Kurum noter huzunda gerçekleştirilen çekilişleri canlı yayınlarla vatandaşlara aktarıyoruz. 

Bu kapsamda 14 Temmuz günü gerçekleştirilecek sosyal konut kura çekilişlerinde Niğde Merkez, Kırıkkale Yahşihan, Balıkesir Altıeylül projeleri için hak sahipleri belirlenecek. 

Kura Programı

200 konutluk - NİĞDE 200/100000 TOPLU KONUT PROJESİ kura çekilişi saat 10.00'da

300 konutluk - KIRIKKALE İLİ YAHŞİHAN İLÇESİ 300/100000 KONUT TALEP ÖRGÜTLENME PROJESİ saat 11'de

750 konutluk - BALIKESİR İLİ ALTIEYLÜL İLÇESİ  DİNKÇİLER 750 / 100000 TOPLU KONUT PROJESİ kura çekilişi ise saat 13.00'de başlayacak. 

Bu üç proje için başvuruda bulunmuş olan vatandaşlar canlı yayınları TOKİ'nin sosyal medya hesaplarından izleyebilirler. Bunun dışında yazılı listelere ise Emlak365.com aracılığıyla haberlerimizden ulaşabilirsiniz. 

Emlak365.com