Parası Olana, Olmayana 120 Ay Taksitle Ev, Arsa, İşyeri Satışı TOKİ'den

TOKİ Başkanlığı kış dönemi satış kampanyası kapsamında ev, işyeri ve arsa satışı yapıyor. Kurum tarafından gerçekleştirilecek satışlarda en önemli fırsat 60 ve 120 ay taksitle ödeme kolaylığı. İşte il il tüm satış listesi.

Parası Olana, Olmayana 120 Ay Taksitle Ev, Arsa, İşyeri Satışı TOKİ'den

TOKİ Başkanlığı kış dönemi satış kampanyası kapsamında ev, işyeri ve arsa satışı yapıyor. Kurum tarafından gerçekleştirilecek satışlarda en önemli fırsat 60 ve 120 ay taksitle ödeme kolaylığı. İşte il il tüm satış listesi.

TOKİ Başkanlığı'nın konut, işyeri ve arsa satış kampanyası için süreç devam ediyor. Kurumun kısa süre önce ilan ettiği ve önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği satışlarda çok sayıda gayrimenkul alıcıyla buluşacak. Türkiye geneli çok sayıda şehirde yapılacak olan satışlarla ev almak isteyenler için 2+1, 3+1 konutlar, işyeri almak isteyenler için tamamlanmış projelerden dükkan satışları ve arsa yatırımı yapmak isteyenler için farklı illerde arsa satışı yapılacak. 

TOKİ'DEN 120 AY VADELİ KONUT SATIŞI - YÜZDE 25 PEŞİNAT ÖDEMESİYLE

TOKİ Başkanlığı'nın ev satışlarında müşterilere tek bir ödeme planı sunuluyor. Müşteriler söz konusu konut satışlarından ev almaya hak kazanmaları durumunda yüzde 25 peşinat ödemesi yapacaklar. Kalan tutarı ise 120 ay vadeyle ödeyebilecekler. Örneğin 300 bin TL'lik bir ev alacak olan vatandaş 75 bin TL peşinat ve geri kalan 225 bin TL'yi 120 ay vadeli ödeyebilecek. 2+1 ve 3+1 şeklinde olan dairelerin satışları ise 31 şehirde olacak. 

Ev satışı yapılan şehirler: Ankara, Adana, Aksaray, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bingöl, Bursa, Bolu, Çankırı, Çorum, Düzce, Hatay, Isparta, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kütahya, Manisa, Nevşehir, Niğde, Sakarya, Samsun, Sivas, Sinop, Şanlıurfa, Trabzon, Tokat ve Uşak.

TOKİ'DEN 120 AY VADE İLE İŞYERİ, DÜKKAN SATIŞI -  YÜZDE 10 PEŞİN ÖDEME FIRSATIYLA

TOKİ Başkanlığı'nın bir diğer satış kampanyası ise işyeri için. Kurum 33 şehirde işyeri satışı yapacak. İşyeri alacaklar olan için ödeme koşulları daha uygun olabilecek. Projeye göre vatandaşlar yüzde 10 peşin ödeme ve 120 ay vade ile işyeri alabilecekler. Dükkanların boyutu yine projeye göre farklılık göstermekte. 

İşyeri satışı yapılan iller: Adana, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Konya, Niğde, Rize, Siirt, Trabzon ve Uşak.

60 AY VADE İLE ARSA SATIŞI - YÜZDE 25 PEŞİNAT İLE

Vatandaşlar TOKİ'nin kış gayrimenkul satış kampanyasından arsa almak istediklerinde yüzde 25 peşinat ödemesi ve 60 ay vade ile alabilecekler. Arsa satışları ise Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Balıkesir, Çanakkale, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Kırşehir, Kocaeli, Mardin, Nevşehir, Niğde, Samsun, Siirt, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Van'da olacak. 

BAŞVURULAR NEREYE YAPILACAK?

TOKİ resmi sitesinden satılacak konut, işyeri ve arsa için tek tek satış bilgisi yayımladı. Bu listelere ulaşacak olan vatandaşlar satışlar için başvurularını Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden yapacaklar. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)