TOKİ 167 Liradan Başlayan Taksitlerle 3 Binden Fazla Konutu Satışa Devam Ediyor!

TOKİ 2018 yılı için son satış fırsatlarını yayımladı.

TOKİ 167 Liradan Başlayan Taksitlerle 3 Binden Fazla Konutu Satışa Devam Ediyor!

TOKİ 2018 yılı için son satış fırsatlarını yayımladı. TOKİ Türkiye Geneli Satış Listesi ile 28 farklı ilde 3 bin 76 adet konut 167 liradan başlayan fiyatlarla satışta!

TOKİ yılın son fırsatlarını içeren Türkiye Geneli Satış Takvimi listesini güncelledi.Güncellenen liste ile son başvuru tarihi 31 Aralık 2018 itibari ile dolacak olan 28 farklı şehirde yer alan 3 binden fazla konut aylık 167 liradan başlayan taksitlerle satışta yerini aldı. 50 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla TOKİ'den Ev Sahibi Olabilirsiniz!TOKİ alt gelir grubu konut projeleri kapsamında üretilen ve stokta kalan konutlar için TOKİ çok cazip fiyatlarla yeni satış duyurusu yayımladı. Yayımlanan ilanlarda en düşük konut fiyatı 50 bin lira olarak belirlenirken en düşük aylık taksit tutarı ise 167 lira olarak belirlendi. TOKİ İstanbul, Ankara ve İzmir'de Konut Üretimine Ağırlık Verecek! TOKİ 2019 satış programı için sosyal konut müjdesi verdi. TOKİ kentsel dönüşüm projeleri ile İstanbul, Ankara ve İzmir'de acil kentsel dönüşüm uygulamaları eylem planı doğrultusunda alt gelir grubu için sosyal konutlar üretecek. Yurt genelinde TOKİ ve Emlak Konut işbirliği ile sosyal konut projelerine ağırlık verecek. Bu iki kurum yıllık 300 bin konut üretim kapasitesi ile çalışmaya başlayacak. 2019 yılında faaliyete geçecek olan Emlak Bankası bu projeleri destekleyecek ve alt gelir grubu konut üretimi hızlanacak. Kentsel dönüşüm devlet desteği ile gerçekleştirilecek. İmar barışı kapsamında toplanan paralar kentsel dönüşümü desteklemek amacı ile belediyelere aktarılacak. Sitemiz TOKİ projeleri için yine yakın takipçi olacak, ve 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da bu projeleri sizlere aktarmaya devam edecek...Alt Gelir Grubu İçin TOKİ Başvuru Şartları Nelerdir?
  1. T.C. vatandaşı olması,

  2. Satışın yapıldığı il nüfusuna kayıtlı veya o  ilçe sınırları içerisinde en az  1 yıldan az olmamak şartıyla ikamet ediyor olması,

  3. Toplu Konut İdaresinden  konut satın almamış olması ve Toplu Konut İdaresinden konut kredisi kullanmamış olması,

  4. Kendisine eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklarına ait tapuda kayıtlı herhangi bir gayrimenkulün olmaması, (Ancak kat irtifakı veya kat mülkiyeti tesis edilmemiş olan konutlar ile eşi ve/veya velayeti altındaki çocukları dışında kalan şahıslar ile hisseli gayrimenkuller bu hüküm dışında tutulacaktır.)

  5. 25 yaş ve üzerinde olması gerekmekte olup ancak;

  6. Eşi vefat etmiş olan çocuklu dul bayanlarda yaş şartı aranmamaktadır.

  7. Aylık hane halkı gelirinin, en fazla net ¨2.600 olması, ( Başvuru sahibinin, eşinin ve velayeti altındaki çocuklarının gıda, yol, vs. her türlü aldıkları yardımlar dahil olmak üzere toplam hane halkı aylık net gelirinin en fazla ¨2.600 olması gerekmektedir.)

  8. Bir hane halkı adına, yani kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocukları adına yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir.TOKİDEN NASIL EV ALINIR ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ...Türkiye Geneli TOKİ Projeleri Güncellendi! TOKİ Satışı Yapılan İller ListesiTOKİ Konut Satışlarına İlişkin TOKİ Başkanı Sami Er'den Son Dakika AçıklamasıDevlet Dar Gelirlileri TOKİ Üzerinden Ev Sahibi Yapacak!TOKİ 2019 Yılında Binden Fazla Ucuz Konut İçin İhale Hazırlığında!

Emlak365.com 

Yorumlar (0)