TOKİ 2021'in İlk Satışını Duyurdu! Ön Şartsız, Kurasız 116 Bin TL'ye Ev Satıyor

TOKİ Başkanlığı yayımladığı duyuru ile açık satış ile konut satacağını ilan etti.

TOKİ 2021'in İlk Satışını Duyurdu! Ön Şartsız, Kurasız 116 Bin TL'ye Ev Satıyor
TOKİ Başkanlığı yayımladığı duyuru ile açık satış ile konut satacağını ilan etti. 2021 yılının Haziran ayına kadar devam edecek satışlar açık konut satışı ile olacak. Kura olmadan başvuru önceliğine göre konutlar satılacak.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 2021 yılının ilk konut satışı duyurusunu yayımladı. Kurum Zonguldak'ta yer alan konut projesinden açık satış ile konut satılacağını duyurdu. Konutlar için başvuruların 2021 yılının ortasına kadar süreceğini ilan eden kurum, satışların kura olmadan başvuru önceliğine göre satılacağını açıkladı.

TOKİ'DEN 116 BİN TL'YE KONUT SATIŞI

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yayımladığı konut satış duyurusunda, satışların Zonguldak Merkezde yer alan Üzülmez TTK Lojmanlarından yapılacağını duyurdu. 119 adet konutun ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile satacağını ilan eden TOKİ fiyat listesini açıkladı. Satış listesinde yer alan konutların 116 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılacağını ilan eden kurum ayrıca uzun vadeli ödme planları sunduğunu açıkladı.

ÖDEME DETAYLARI 

Konut satışlarında kurum 1+1 ve 2+1 konut satışı gerçekleştirecek. Konutlar ın büyüklüklerine ilişkin de bilgi veren kurum, 1+1 konutların net 37.5 metrekare büyüklüğünde olduğunu 2+1 konutların 47 metrekare ile 73 metrekare büyüklüğünde olduğunu bildirdi.

1+1 Konutların Satış Fiyatları

2+1 Konutların Satış Fiyatları

Yukarıda yer alan ödeme planlarında da görüldüğü gibi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Zonguldak Merkezde yer alan projede bulunan 1+1 konutlar için 120 ay, 156 ay ve 180 ay vade olanağı sağlıyor. Bunun dışında 2+1 konut alacaklar için de aynı vade olanakları sunuluyor.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

TOKİ Başkanlığı'nın konut satışlarına başvuruda bulunacak olanlar başvurularını 6 Ocak 2021 ile 31 Haziran 2021 tarihleri arasında yapacaklar. Başvurular Halk Bankası üzerinden yapılacak olup başvuru önceliğine göre satışlar tamamlanacak.
Yorumlar (0)