TOKİ 263 TL Taksit 15 Bin Lira Peşinatla Satılan 5 Ucuz Alt Gelir Grubu Konut Projesi İlanı

TOKİ Ekim ayı Türkiye Geneli Satış Listesi ile dar gelirli, alt gelir grubu, asgari ücretli konut projeleri yayımlandı.

TOKİ 263 TL Taksit 15 Bin Lira Peşinatla Satılan 5 Ucuz Alt Gelir Grubu Konut Projesi İlanı

TOKİ Ekim ayı Türkiye Geneli Satış Listesi ile dar gelirli, alt gelir grubu, asgari ücretli konut projeleri yayımlandı. İlk kez ev sahibi olmak isteyen kişilere yönelik üretilen ucuz TOKİ projeleri için başvurular bugün itibari ile başlıyor!

TOKİ alt gelir grubu konut projeleri için satışlar sürüyor. Kurumun açık satış yöntemi ile kurasız olarak satışa sunduğu konutlar arasında başvurusu bugün başlayan 5 ucuz proje bulunuyor. TOKİ Hatay Altınözü Karsu Mahallesi Toplu Konut Projesi (76 Adet Konut)TOKİ Hatay 2019 konut projeleri arasında yer alan Altınözü Karsu Mahallesi TOKİ proiesi kapsamında elde kalan 76 adet konut için kurasız, çekilişsiz, açık satış yöntemi ile başvurular kabul edilecek. TOKİ konut başvurusu 21 Ekim tarihi itibari ile Halkbank Hatay şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

TOKİ Konya Sarayönü Ladik Mahallesi Toplu Konut Projesi (1 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 1 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 21 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Ziraat Bankası Sarayönü Konya şubesi üzerinden satışa sunulacak. 

TOKİ Balıkesir Bigadiç Konut Projesi (131 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 131 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 21 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunulurken TOKİ başvuruları Ziraat Bankası şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

TOKİ Balıkesir 2. Etap 1.Bölge Konut Projesi (51 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 51 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 21 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Halkbank Balıkesir şubeleri üzerinden açık satış yöntemi ile satşa sunulacak. 

TOKİ Yozgat Merkez Medrese Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi (4 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 4 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 21 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Halkbank şubeleri üzerinden satışa sunulacak. 

TOKİ'den Nasıl Ev Alınır, TOKİ Başvurusu Nasıl Yapılır?Yukarıda yer alan konutlardan satın almak isteyen kişiler bugün itibari ile her ilanda belirtmiş olduğumuz bankaların yetkilendirilen şubelerine kimlik belgeleri ve konut peşinatı tutarı ile şahsen başvuruda bulunacak. İlanların tümü başvuru önceliğine göre yapılacak olan konut satışlarını kapsadığı için stokta yer alan konut sayısı kadar başvuruda bulunan kişi ev sahibi olma fırsatı yakalayacak. TOKİ'den Ev Almak İsteyenler Burada Buluşuyor>>> KATILMAK İÇİN TIKLAYIN...EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com
Yorumlar (0)