TOKİ 3 Şehirde Kuralı Konut Satışı için Başvuru Topluyor

TOKİ Başkanlığı 3 farklı şehirde başvuruları devam eden kuralı konut satışları için başvuru topluyor. 15 ve 22 Ocak tarihlerinde sona erecek kuralı konut satış detayları ve başvuru işlemleri haberimizde.

TOKİ Başkanlığı 3 farklı şehirde başvuruları devam eden kuralı konut satışları için başvuru topluyor. 15 ve 22 Ocak tarihlerinde sona erecek kuralı konut satış detayları ve başvuru işlemleri haberimizde.

TOKİ Başkanlığı’nın 2021 yılı kuralı konut satışları 3 şehirde yapılacak. Rize, Niğde ve Karabük’te kuralı konut satışı yapacak olan kurum bu şehirlerde hem 2+1 hemde 3+1 konut satışları yapacak. 

Karabük’te yer alan TOKİ projesi için 22 Ocak tarihine kadar başvuruları alacak olan TOKİ, Rize’de yer alan proje için başvuruları 15 Ocak tarihine kadar kabul edecek. Niğde’de yer alan proje için henüz başvuru tarihleri açıklanmadı. 

TOKİ’DEN 3 ŞEHİRDE KURALI KONUT SATIŞLARI

Rize, Niğde ve Karabük’te yer alan konut projeler için başvuruda bulunacak olan vatandaşlar emlak365.com olarak aktardığımız tarihlerde başvurularını yapacaklar. Başvurular iki farklı şehirlerde yapılacak. 

Birincisi seçenekte TOKİ Başkanlığı kuralı konutlar için başvuruda bulunacak olan vatandaşların başvurularını TC. Ziraat Bankası AŞ. ve Halk Bankası’nın projenin ilinde yer alan şubeleri üzerinden olacağını duyurdu. 

İkinci başvuru seçeneği ise daha e-Devlet üzerinden. Vatandaşlar e-Devlet sistemine kendilerine ait  T.C. numaraları ve şifreleri giriş yaparak burada Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın işlemleri üzerinden başvurularını yapabiliyorlar. 

KONUT SATIŞ DETAYLARI

Yukarıda yer alan bilgilerin ardından 3 şehirde yer alan TOKİ projelerine başvuru yapacak olan vatandaşlar başvurularını aşağıda yer alan ödeme planları üzerinden yapacaklar. 

Rize Konut Projesi Ödeme Detayları 

Karabük Konut Projesi Ödeme Detayları 

Niğde’de yer alan konut projeleri için başvuru detaylarını açıklamayan kurum ödeme detaylarına dair de henüz bilgi vermedi. Söz konusu projeye dair başvuru ekranı açıldığında ödeme detayları da ilan edilecek.

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir