TOKİ 35 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla 23 İlde 176 Konut ve 155 İşyeri İçin Satış İhalesi İlanı Yayımladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ konut ve işyeri satışı için yeni ihale ilanı yayımladı. Yayımlanan ihale ile 23 farklı ilde yer alan 176 konut ve 23 farklı ilde yer alan 155 işyeri satışa sunuldu. TOKİ işyeri satış ihalesi ve konut ihaleleri başvuru tarihleri, şartları ile merak edilen detaylar haberimizde...

TOKİ 35 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla 23 İlde 176 Konut ve 155 İşyeri İçin Satış İhalesi İlanı Yayımladı!

TOKİ Başkanlığı tarafından yeni bir ihale ilanı yayımladı. Yatırımcılara büyük fırsat sunan TOKİ konut ve işyeri satış ihalesi ilanı ile 23 ilde yer alan 176 konut ile 155 işyerinin satışı için takvim açıklandı. 

TOKİ KONUT SATIŞ İHALESİ İLANI İLE 23 İLDE 176 KONUT SATIŞA ÇIKIYOR! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yayımlanan ilan kapsamında 23 farklı ilde konut satışı yapılacağı ilan edildi. Konutların satış fiyatları çıkarıldıkları illere bağlı olarak değişirken en düşük konut fiyatı 106 bin lira olarak belirlendi. 

TOKİ konut satış ihalesi 13 Ekim 2020 tarihinde saat 11:00 itibari ile yapılacak. Salı günü Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen ihaleye katılan kişi ya da kurumlar arasında en yüksek teklifi verenler satışa sunulan konutları satın almaya hak kazanacaklar. 

KONUT SATIŞI YAPILAN İLLER HANGİLERİ?

Adana, Ankara, Batman, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çorum, Denizli, Düzce, Gaziantep, İstanbul, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu, Samsun, Sinop ve Sivas. 

Ucuz konut satış ilanlarını takip etmek için;

İnstagram Hesabımız için TIKLAYIN

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

İŞYERİ SATIŞI YAPILAN İLLER HANGİLERİ?

Adana, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Bitlis, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Gaziantep, Isparta, Karabük, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Konya, Niğde, Rize, Siirt, Şanlıurfa, Trabzon ve Uşak. 

TOKİ'DEN 35 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA SATILIK İŞYERİ / DÜKKAN İHALESİ İLANI 

İşyeri satışı için ihale 14 Ekim 2020 Çarşamba günü saat 11:00 itibari ile Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda yapılacak. 

En düşük dükkan fiyatı Ağrı Merkez'de yer alan 35 bin liralık hemen teslim dükkan olurken ihaleye katılanlar arasında en yüksek teklif verenler dükkanları almaya hak kazanacak. 

Emlak365.com