TOKİ 5 Bin Lira Peşinat, 243 Liradan Başlayan Taksitlerle 3973 Adet Konutu Kurasız Satışa Sundu! (İllere Göre TOKİ Satışları 2019)

TOKİ Türkiye geneli satış listesi güncellendi.

TOKİ 5 Bin Lira Peşinat, 243 Liradan Başlayan Taksitlerle 3973 Adet Konutu Kurasız Satışa Sundu! (İllere Göre TOKİ Satışları 2019)

TOKİ Türkiye geneli satış listesi güncellendi. Güncellenen listede 128 farklı projede 3 bin 973 adet konut 243 liradan başlayan taksitlerle satışa sunuldu!

İllere göre TOKİ satış listesi 2019 güncellendi. Yeni listede farklı illerde yer alan 128 projede toplam 3 bin 973 adet konut için en düşük 5 bin lira peşinat ve 243 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuldu. TOKİ 5 Bin Lira Peşinatla Ev Sahibi Olma Fırsatı Sunuyor!TOKİ peşinat tutarı her konut projesine özel olarak belirleniyor. Örneğin Şanlıurfa Viranşehir alt gelir grubu konut projesi için 5 bin lira peşinat fırsatı sunuluyor. 

TOKİ Ankara Mamak Kusunlar 2. etap projesi içinde 243 liradan başlayan taksit seçenekleri sunuluyor. TOKİ Türkiye Geneli Satış Listesi 

TOKİ Alt Gelir Grubu Konut Başvuru Şartları Nelerdir?TOKİ başvuru şartları olarak;Türk vatandaşı olmak, İlk kez ev sahibi olacak olmak, İl sınırları içerisinde en az 1 yıldır ikamet etmek, 2+1 konutlar için 25 yaşını, 3+1 konutlar için 18 yaşını doldurmuş olmak, 2+1 konut başvuruları için hane halkı toplam gelirinin en fazla 4 bin 500 lira olması (İstanbul için 4 bin 800 lira) TOKİ Başvuruları Nereye YapılıyorToplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Türkiye genelinde farklı illerde çok sayıda konut projesini eş zamanlı olarak yürütüyor. Her konut projesi için kurum önce ihaleye çıkıyor ve konut işini ihaleyi kazanan firmaya veriyor.Ardından da konut satışları için TOKİ internet sitesi üzerinden TOKİ satış duyuruları yayımlanıyor. Ancak bu başvuruları güncel olarak takip etmek gerekiyor. Bu nedenle duyuruları kaçırmamak adına TOKİ haberleri ve duyurularına yer veren emlak365.com sitemizi takip etmeniz sunulan fırsatları yakalamanızı sağlaması açısından büyük önem taşıyor. Bunun için mobil uygulamamızı haberimizin sonunda yer alan linkler üzerinden indirebilirsiniz. TOKİ başvuruları verilen satış ilanları ile duyurulan Ziraat Bankası ve Halkbank şubeleri üzerinden kabul ediliyor. TOKİ ilanları, emlak ve konut haberleri, bankaların kredi faizleri, TOKİ kura sonuçları gibi haberleri yakından takip etmek için uygulamalarımızı indirebilirsiniz...Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZTOKİ'den Nasıl Ev Sahibi Olurum?TOKİ'den ev satın almak isteyen kişilerin ilanları düzenli olarak takip etmeleri ve belirtilen tarihlerde Ziraat Bankası ya da Halkbank şubeleri üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor. İllere göre TOKİ satışları genelde kuralı ve açık satış yöntemi olmak üzere iki grupta yürütülüyor. İlk kez satışa sunulan konutlar kuralı olarak satılırken TOKİ tarafından satışa sunulan ve başvuru süreci tamamlanmasına rağmen stokta kalan konutlar ise açık satış yöntemi ile kurasız olarak satılıyor. Her iki grup içinde TOKİ tarafından verilen satış ilanları ve güncel satış duyurularını takip etmek gerekiyor. Başvuru tarihleri içerisinde Halkbank ya da Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapılan başvurular kabul edilerek TOKİ konut satış sözleşmesi imzalanarak ev sahibi olunabiliyor. Emlak365.com


Yorumlar (0)