TOKİ 5 Bin Lira Peşinat, 291 Liradan Başlayan Taksitlerle Yeni Satış İlanları Yayımladı!

Ev almak isteyenler dikkat! Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişiler için TOKİ Türkiye Geneli Satış Listesi güncellendi.

TOKİ 5 Bin Lira Peşinat, 291 Liradan Başlayan Taksitlerle Yeni Satış İlanları Yayımladı!

Ev almak isteyenler dikkat! Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişiler için TOKİ Türkiye Geneli Satış Listesi güncellendi. Tüm ilanların detayları haberimizde...

TOKİ Türkiye Geneli Satış Listesi güncellendi. TOKİ satış duyuruları ile farklı illerde stoklarında yer alan konutlar için kurasız, başvuru önceliğine göre satacağı konutları kamuoyu ile paylaştı. TOKİ Ankara Turkuaz Vadisi Projesi Toplu Konut Uygulaması (6 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Ankara Turkuaz Vadisi Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 13 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 09 Nisan 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacak. Konutlardan satın almak isteyen kişiler başvurularını Ziraat Bankası üzerinden yapacaklar. TOKİ konut fiyatları ise şu şekilde sıralanıyor;TOKİ Ankara Çubuk Aşağıçavundur Konut Projesi (13 Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 13 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 15 Nisan 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında açık satış yöntemi ile satılacak. 2+1 13 adet konut için TOKİ başvurusu Halkbank Ankara şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

TOKİ Muş Merkez Kepenek Mahallesi Konut Projesi (10 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 10 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 08 Nisan 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacak. Konutlardan almak isteyen kişiler TOKİ başvuruları için Halkbank şubeleri üzerinden başvuruda bulunacaklar. 

TOKİ Muş Merkez Kepenek Mahallesi Alt Gelir Grubu Konut Projesi (7 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 7 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 08 Nisan 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunuluyor. Başvurular Halkbank şubeleri üzerinden satışa sunulacak. 

TOKİ Kastamonu Taşköprü Gizlice Mahallesi Konut Projesi (2 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 2 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 4 Nisan 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacak. Başvurular Halkbank şubeleri üzerinden satışa sunulacak. 

TOKİ Kars İli Sarıkamış İlçesi Erenler Tepe Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi (60 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 60 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 08 Nisan 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacak. Başvurular Halkbank şubeleri üzerinden yapılacak. 

TOKİ Erzincan Merkez Yoğurtlu Mahallesi Konut Projesi (1 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 1 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 15 Nisan 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa Halkbank Erzincan şubesi üzerinden satışa sundu. 

TOKİ Bartın Ulus Samat Mahallesi Konut Projesi (45 Konut)Bartın Ulus TOKİ projeleri kapsamında üretilen 45 konut Ziraat Bankası şubeleri üzerinden satışa sunuluyor. Başvurular 15 Nisan 2019 tarihi itibari ile başlayacak. 

TOKİ Yozgat Merkez Medrese Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi (5 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 5 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 08 Nisan 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacak. Başvurular Halkbank şubeleri üzerinden yapılacak. 

Emlak365.com


Yorumlar (0)