TOKİ 6 Bin Lira Peşinat ve 258 Liradan Başlayan Taksitlerle Yeni İlan Yayımladı

TOKİ 408 adet konutu Pazartesi gününden itibaren açık satış yöntemiyle sadece 258 liradan başlayan taksitlerle açık satış yöntemiyle kurasız olarak satışa sunuluyor.

TOKİ 6 Bin  Lira Peşinat ve 258 Liradan Başlayan Taksitlerle Yeni İlan Yayımladı

TOKİ 408 adet konutu Pazartesi gününden itibaren açık satış yöntemiyle sadece 258 liradan başlayan taksitlerle açık satış yöntemiyle kurasız olarak satışa sunuluyor.

TOKİ tarafından önümüzdeki hafta açık satış yöntemiyle kurasız olarak satışa sunulacak olan konutları emlak365 olarak sizler için sıraladık...TOKİ Çorum 2. Bölge Alt Gelir Grubu Konut Projesi (1  Adet Konut)TOKİ Çorum projeleri arasında yer alan konut projesinde elde kalan son 1 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 10 Aralık 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Ziraat Bankası Çorum şubeleri üzerinden satışa sunulacak. 

TOKİ Çorum Merkez Celilkırı Konut Projesi (2 Adet Konut)TOKİ Çorum Merkez projesinde elde kalan son 2 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 10 Aralık 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Ziraat Bankası Çorum şubeleri üzerinden satışa sunulacak. 

TOKİ Çorum Merkez 3. Bölge Konut Projesi (1 Adet)TOKİ Çorum Merkez 3. bölge konut projesi kapsamında elde kalan 1 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 10 Aralık 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Ziraat Bankası Çorum şubeleri üzerinden satışa sunuluyor. 

TOKİ Diyarbakır Kayapınar Projeleri (57 Adet Konut)TOKİ Diyarbakır projesinde kalan son 57 adet konutun satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş.’nin ülke genelindeki yetkili tüm şubeleri aracılığıyla 13 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Açık Satış Yöntemiyle Halkbank şubeleri üzerinden yapılacak. 

TOKİ Diyarbakır Üçkuyu Mahallesi (220 Adet Konut)TOKİ Diyarbakır Üçkuyu Mahallesi projesi kapsamında üretilen 220 adet konut ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı adına Halkbank tarafından açık satış yöntemiyle satılacak. Konutlar 6 ay içerisinde hak sahiplerine teslim edilecek. 

TOKİ Diyarbakır Üçkuyu Mahallesi 3. Etap Konut Projesi (116 Adet Konut)TOKİ Diyarbakır Üçkuyu Mahallesi 3. Etap Projesi kapsamında üretilen 116 adet konut Halkbank şubeleri üzerinden ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı adına TOKİ tarafından satışa sunulacak. 

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Konut Projesi (11 Adet Konut)TOKİ Viranşehir konut projesi kapsamında üretilen 11 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 12 Aralık 2018 - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Halkbank Şanlıurfa şubeleri üzerinden satışa sunulacak. 

Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar (0)