TOKİ 7 Bin Lira Peşinat 263 TL Taksitle Ev Sahibi Yapacak Yeni Ucuz Alt Gelir Grubu Asgari Ücretli Emekli Konut Projeleri Satış İlanı Yayımladı!

TOKİ Türkiye geneli satış listesi Ekim 2019 ilanları yayımlandı. Başvuruları bugün itibari ile başlayan ve sadece 7 bin lira peşinat ile 263 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunan konut projeleri haberimizde! TOKİ alt gelir grubu ucuz ev ilanları ile asgari ücret ile çalışan, emekliler ve dar gelirliler ev sahibi olma fırsatı yakalayacak! İşte TOKİ ucuz ev ilanları...

TOKİ 7 Bin Lira Peşinat 263 TL Taksitle Ev Sahibi Yapacak Yeni Ucuz Alt Gelir Grubu Asgari Ücretli Emekli Konut Projeleri Satış İlanı Yayımladı!

TOKİ Türkiye geneli satış listesi Ekim 2019 ilanları yayımlandı. Başvuruları bugün itibari ile başlayan ve sadece 7 bin lira peşinat ile 263 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunan konut projeleri haberimizde! TOKİ alt gelir grubu ucuz ev ilanları ile asgari ücret ile çalışan, emekliler ve dar gelirliler ev sahibi olma fırsatı yakalayacak! İşte TOKİ ucuz ev ilanları...

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen dar gelirlilerin tek umudu olan TOKİ ucuz ev ilanları yayımlamaya devam ediyor. TOKİ Ekim 2019 Türkiye Geneli Satış Listesi Yeni liste ile farklı illerde yer alan yüzlerce konut için satış ilanları yayımlandı. TOKİ Ankara Sincan Saraycık Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından adı geçen proje kapsamında üretilen/üretilmekte olan 237 adet konut; ön şartsız, kurasız ve başvuru önceliğine göre konut seçme/satın alma imkanı ile Halkbank şubeleri üzerinden satışa sunuluyor. Projede yer alan en düşük konut fiyatı 158 bin liradan başlarken en düşük konut peşintı 15 bin 804 lira ve en düşük aylık taksit tutarı ise 987 lira olarak uygulanacak. 

TOKİ Ankara Kuzeykent Villa Projesi (17 Adet Villa)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ankara Kuzeykent Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 17 adet villa; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Halkbank şubeleri üzerinden satışa sunulacak. 

TOKİ Balıkesir 2. Etap 1. Bölge Toplu Konut Projesi (51 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 51 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 21 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Halkbank Balıkesir şubeleri üzerinden satışa sunuluyor. 

TOKİ Burdur Gölhisar 2.Etap Yusufça Mahallesi Konut Projesi (1 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Yusufça Mahallesinde toplam 1 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 01 Ekim – 27 Aralık 2019 tarihleri arasında  Ziraat Bankası Gölhisar şubesi üzerinden açık satışa sunuluyor. 

TOKİ Niğde Çiftlik 2. Etap Alt Gelir Grubu Konut Projesi (2 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 2 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 07 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Ziraat Bankası şubeleri üzerinden açık satış yöntemi ile satışa sunulacak. Projede yer alan konutlar sadece 7 bin lira peşinat ve 331 liradan başlayan taksitlerle satışa sunuldu. 

TOKİ Malatya Darande İlçesi Alt Gelir Grubu Konut Projesi (1 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 1 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 07 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Ziraat Bankası şubeleri üzerinden açık satış yöntemi ile satışa sunulacak. Sadece 7 bin lira peşinat ve 394 liradan başlayan taksitlerle satışa sunulan projeden ev almak isteyen kişiler için başvurular bugün itibari ile başladı. 

TOKİ Kütahya Altıntaş Cumhuriyet Mahallesi Hürriyet Mahallesi Alt Gelir Grubu Konut Projesi (9 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 9 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 14 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Ziraat Bankası Altıntaş Kütahya şubesi üzerinden satışa sunulacak. Konut başvuruları 14 Ekim tarihinde başlarken en düşük konut peşinatı 11 bin 555 lira ve en düşük aylık taksit tutarı ise 320 lira olarak uygulanacak. 

TOKİ Alt Gelir Grubu Ucuz Dar Gelirli Konut Başvuru Şartları Nelerdir?Türk vatandaşı olmak, Projenin olduğu il nüfusuna kayıtlı olmak ve ilçe sınırları içerisinde en az 1 yıldır ikamet ediyor olmak, TOKİ kredisi çekmemiş olmak ve TOKİ'den ilk kez ev alıyor olmak, Kendisine eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı bağımsız herhangi bir gayrimenkul bulunmaması, Başvuru yapıldığı tarih itibari ile en az 25 yaşında olmak, Aylık hane halkının aranılan sınırı aşmaması şartları aranmaktadır. TOKİ'den Nasıl Ev Alınır, TOKİ Konut Başvurusu Nasıl Yapılır?TOKİ ucuz ev ilanları her ay kurumun internet sitesi üzerinden ilan edilmekte olup yine günlük olarak güncellenmektedir. Bu nedenle ilanların yakından takip edilmesi gerekmekte olup emlak365.com sitemiz üzerinden hem başvuru tarihleri hem de kuralı satışlar için kura sonuçları duyurulmakta olup bunları takip etmek isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar (0)