TOKİ 7 Bin Lira Peşinat ve 309 Liradan Başlayan Taksitlerle Kurasız Konut Satış İlanları Yayımladı!

Başvuruları Mayıs ayında başlayacak olan yeni TOKİ Kurasız alt gelir grubu satış ilanları yayımladı.

TOKİ 7 Bin Lira Peşinat ve 309 Liradan Başlayan Taksitlerle Kurasız Konut Satış İlanları Yayımladı!

Başvuruları Mayıs ayında başlayacak olan yeni TOKİ Kurasız alt gelir grubu satış ilanları yayımladı. TOKİ alt gelir grubu ucuz konut projeleri listesi!

Ev sahibi olmak isteyen kişiler için büyük fırsat sunan TOKİ alt gelir ve orta gelir grubu ucuz konut projelerini yayımlamaya devam ediyor. TOKİ tarafından kurasız açık satış yöntemi ile satışa sunulan o konut projeleri ve satış fiyatları haberimizde...TOKİ Adana Ceyhan Orta Gelir Grubu Adana Ceyhan TOKİ evleri orta gelir grubu için elde kalan son 1 adet konut açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Başvuru tarihi 29 Mayıs 2019 tarihinde başlayacak ve ilk başvuruda bulunan konutu satın alma hakkına sahip olacak. Konut fiyatı 197 bin 384 lira olarak belirlenirken 180 ay vadeli yüzde 25 peşinat ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Konutun aylık taksit tutarı ise 822,43 lira olarak belirlenmiş durumda. TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk Kentsel Dönüşüm Projesi Kentsel dönüşüm projesi kapsamında üretilen 396 adet konuttan elde kalan son 2 adet konut satışa sunuldu. Biri 199 bin lira diğeri ise 277 bin liraya satışa sunulan orta gelir grubu TOKİ konutları için en düşük aylık taksit tutarı ise 829 lira olarak belirlenmiş durumda. Ankara TOKİ başvurusu 2019 bu proje için Halkbank şubeleri üzerinden 29 Mayıs tarihinden itibaren yapılabilecek. TOKİ Ankara Yapracık Konut Projesi TOKİ Ankara Yapracık 8. Bölge konut projesinde 1 adet, Ankara Yapracık 14. Bölge konut projesinde 2 adet, Ankara Yapracık 11. Bölge konut projesinde 1 adet ve Ankara Yapracık 13. Bölge konut projesinde de 2 adet olmak üzere toplam 6 adet konut satışa sunuluyor. Konut başvuruları 28 Mayıs 2019 tarihinde başlarken en düşük konut fiyatı 135 bin lira ve en düşük aylık taksit tutarı ise 844 liradan başlıyor. 120 ay vadeli taksitle ev sahibi imkanı sunulan projede ev sahibi olmak isteyen kişiler Ziraat Bankası Ankara şubeleri üzerinden başvuru yapabilecek. TOKİ Bolu Mengen Pazarköy Konut Projesi Bolu Mengen TOKİ Pazarköy konut projesi kapsamında elde kalan son 1 adet konut için sadece 7 bin lira peşinat ve 309 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Konut başvuruları Ziraat Bankası Mengen şubesi üzerinden 20 Mayıs tarihi itibari ile kabul edilmeye başlanacak. 

TOKİ Mardin Merkez Nur Mahallesi Konut Projesi Mardin Merkez Nur Mahallesi TOKİ projesi kapsamında elde kalan son 6 adet konut için sadece 10 bin lira peşinat ve 642 liradan başlayan taksitlerle satışa sunuldu. TOKİ başvuruları 20 Mayıs 2019 tarihi itibari ile başlayacak ve elde kalan son 6 adet konut kurasız başvuru önceliğine göre satışa sunulacak. TOKİ Çankırı Merkez Kentsel Dönüşüm Projesi 2. Etap Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 21 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 27 Mayıs 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunuluyor. Konut başvuruları 27 Mayıs tarihinde başlayacak ve Halkbank Çankırı şubeleri üzerinden kabul edilecek. TOKİ Çorum Merkez Celilkırı Konut Projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 2 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 29 Mayıs 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunuluyor. Konut başvuruları Ziraat Bankası Çorum şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

TOKİ Kahramanmaraş Pazarcık İlçesi Yukarı Pazarcık Mahallesi Toplu Konut Uygulaması Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 10 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 27 Mayıs 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacak. Konut başvuruları Ziraat Bankası Pazarcık Kahramanmaraş şubesi üzerinden kabul edilecek. 

TOKİ Kars Merkez Konut Projesi Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 45 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 21 Mayıs 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunulurken konut başvuruları Halkbank Kars şubeleri üzerinden kabul edilecek. 
Yorumlar (0)