TOKİ 7 Bin TL Peşinat Günde 10 TL Taksitle Ev Sahibi Yapacak Yeni Ucuz Alt Gelir Grubu Ekim 2019 Türkiye Geneli Satış Listesi Konut Projeleri Satış İlanı Yayımladı!

Devletten alt gelir grubu, asgari ücretli ve ev sahibi olmak istiyorum diyen kişileri sevindirecek müjdeli ucuz ev haberi geldi.

TOKİ 7 Bin TL Peşinat Günde 10 TL Taksitle Ev Sahibi Yapacak Yeni Ucuz Alt Gelir Grubu Ekim 2019 Türkiye Geneli Satış Listesi Konut Projeleri Satış İlanı Yayımladı!

Devletten alt gelir grubu, asgari ücretli ve ev sahibi olmak istiyorum diyen kişileri sevindirecek müjdeli ucuz ev haberi geldi. TOKİ Ekim 2019 konut projeleri Türkiye geneli satış listesi ile günde sadece 10 TL Taksitle ev sahibi olma fırsatı! TOKİ alt gelir grubu projeleri ile sunulan Ekim fırsatları haberimizde...

TOKİ ucuz konut satış ilanları ile müjdeli haber bekleyenleri sevindirmeye devam ediyor. Devlet Ucuz Konut Satışı Yapacak, Evi Olmayan Dar Gelirli Kalmayacak! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen talimat sonrasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yapılan yasal  düzenleme ile kuruma bağlanmıştı. Bu hamleden sonra TOKİ ağırlıklı olarak ucuz kount üretmeye ve dar gelirli alt gelir grubu konut projeleri üretmeye başladı. 250 Bin Ucuz Konut Müjdesi!Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Mart ayında başlatılan 50 bin konut seferberliği sonrası gelen yoğun talep sonrası 200 bin ucuz konut müjdesi daha verdi. TOKİ tarafından üretilecek olan ucuz konutlar ile evi olmayan, ilk kez ev sahibi olacak dar gelirli, asgari ücretli çalışanlara ve emeklilere ev sahibi olma fırsatı sunulacak. Yoğun talebin olduğu illere öncelik verilmek üzere ucuz konut satışı için TOKİ ilana çıkacak. Kurum bir yandan yeni konut projeleri için ihaleler düzenlerken bir yandan da satışı devam eden konutlar için talep toplayacak.TOKİ'den 7 Bin TL Peşinat, 10 TL Taksitle Ev Sahibi Yapacak Konut Projeleri! Kurumun internet sitesi olan TOKİ GOV TR üzerinden yayımlanan yeni konut projeleri ilanları ile günde sadece 10 liradan başlayan taksitlerle ev satışı yapılacak. TOKİ Balıkesir 2. Etap 1. Bölge Toplu Konut Projesi (51 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 51 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 21 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Halkbank Balıkesir şubeleri üzerinden satışa sunuluyor. 

TOKİ Burdur Gölhisar 2.Etap Yusufça Mahallesi Konut Projesi (1 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca Yusufça Mahallesinde toplam 1 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 01 Ekim – 27 Aralık 2019 tarihleri arasında  Ziraat Bankası Gölhisar şubesi üzerinden açık satışa sunuluyor. 

TOKİ Kütahya Altıntaş Cumhuriyet Mahallesi Hürriyet Mahallesi Alt Gelir Grubu Konut Projesi (9 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 9 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 14 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Ziraat Bankası Altıntaş Kütahya şubesi üzerinden satışa sunulacak. Konut başvuruları 14 Ekim tarihinde başlarken en düşük konut peşinatı 11 bin 555 lira ve en düşük aylık taksit tutarı ise 320 lira olarak uygulanacak. 

TOKİ Niğde Çiftlik 2. Etap Alt Gelir Grubu Konut Projesi (2 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 2 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 07 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Ziraat Bankası şubeleri üzerinden açık satış yöntemi ile satışa sunulacak. Projede yer alan konutlar sadece 7 bin lira peşinat ve 331 liradan başlayan taksitlerle satışa sunuldu. 

TOKİ Malatya Darande İlçesi Alt Gelir Grubu Konut Projesi (1 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 1 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 07 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Ziraat Bankası şubeleri üzerinden açık satış yöntemi ile satışa sunulacak. Sadece 7 bin lira peşinat ve 394 liradan başlayan taksitlerle satışa sunulan projeden ev almak isteyen kişiler için başvurular bugün itibari ile başladı. 

TOKİ Ev Başvurusu Nereden, Nasıl Yapılır?TOKİ ucuz ev başvurusu TOKİ GOV TR internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarda belirtilen tarihlerde Ziraat Bankası ya da Halkbank şubeleri üzerinden yapılıyor. Kurumun internet sitesi üzerinden verilen her ilanda hem başvuru tarihi, hem başvuru şartı hem de başvuru yapılacak banka ve şube bilgilerine yer veriliyor. Bazı konutlar kuralı olarak satılırken bazı konutlar ise TOKİ açık satış yöntemi ile başvuru önceliğine göre kurasız olarak satılıyor. Söz konusu ilanları takip etmek isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZEMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar (0)