TOKİ 9 Bin Lira Peşinat 559 Liradan Başlayan Taksitle Binden Fazla Konutu Bugün Satışa Sundu

TOKİ yeni konut projeleri için başvuruları bugün başlayan yeni konut ilanları yayımladı.

TOKİ 9 Bin Lira Peşinat 559 Liradan Başlayan Taksitle Binden Fazla Konutu Bugün Satışa Sundu

TOKİ yeni konut projeleri için başvuruları bugün başlayan yeni konut ilanları yayımladı. Toplam 1.062 adet konut sadece 9 bin lira peşinat ve 559 liradan başlayan taksitlerle satışa sunuldu.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ yeni konut satış ilanları yayımladı. Yayımlanan ilanlarda 3 farklı konut projesi için 1.062 adet satış yapılacağı duyuruldu. TOKİ Eskişehir Tepebaşı Aşağısöğütönü Mahallesi Konut Projesi (6 Adet Konut)TOKİ Eskişehir projeleri arasında yer alan projeden ev almak isteyen kişilere 559 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projeden ev almak isteyen kişiler Ziraat Bankası Eskişehir şubeleri üzerinden başvuru yapacaklar. 

Diyarbakır KayapınarTOKİ Konut Projesi (490 Adet Konut)TOKİ Diyarbakır konutları için 720 konutluk projeden elde kalan 300 tanesi ve 546 konutluk projeden elde kalan 190 adet konut için açık satış yöntemi ile başvuru önceliğine göre kurasız olarak satış yapacak. TOKİ Diyarbakır Çölgüzeli Konut Projesi (566 Adet Konut)Diyarbakır Çölgüzeli 2.Etap 2.Bölge 566 Konut Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 566 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Halkbank şubeleri üzerinden satışa sunuldu. 

TOKİDEN NASIL EV ALINIR ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ...Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız için TIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar (0)