TOKİ Afyon Çetinkaya Mahallesi 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi Kura Çekilişi Yapıldı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ 100 bin sosyal konut kura çekilişleri kapsamında Afyon Çetinkaya Mahallesi projesi için hak sahipleri belirlendi.

TOKİ Afyon Çetinkaya Mahallesi 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi Kura Çekilişi Yapıldı!
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ 100 bin sosyal konut kura çekilişleri kapsamında Afyon Çetinkaya Mahallesi projesi için hak sahipleri belirlendi. TOKİ Afyon kura çekişi sonuçları isim listesi haberimizde...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından 81 ilde gerçekleştirilen 100 bin yeni sosyal konut projesi kura çekilişleri başladı.

Korona virüs salgını nedeni ile bu sene kura çekilişleri seyircisiz olarak noter huzurunda yapılırken TOKİ'nin Facebook, You Tube, Twitter ve İnstagram hesabı üzerinden canlı olarak yayımlanacak. Yapılacak olan kura çekilişi sonuçları noter tarafından onaylandıktan sonra TOKİ GOV TR resmi internet sitesi üzerinden yayımlanacak.

TOKİ Afyon Çetinkaya Mahallesi konut projesi kapsamında satışa sunulan 336 adet 2+1 konut ile 160 adet 3+1 konut için isimler belirleniyor.

TOKİ AFYONKARAHİSAR ÇETİNKAYA MAHALLESİ 2+1 KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 

100 bin sosyal konut projesi ile dar gelirli vatandaşlara düşük peşinat ve aylık taksit tutarları ile ev sahibi olma imkanı sunulurken daha önce evi olmayan ve aylık geliri 5 bin 500 liranın altında olan kişiler başvuru yaparak kuraya katılma hakkı elde etmişlerdi.

Yapılan kura çekilişleri ile hak sahipleri belirlenirken yeni kura çekilişleri ile bu hak sahipleri arasında kat ve daire belirleme kura çekilişleri yapılıyor.

Emlak365.com
Yorumlar (0)