TOKİ Alt Gelir Grubu Konut Satış İlanları Yayımlandı! Düşük Peşinat ve Aylık 552 TL Taksitle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma İmkanı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesine dahil edilen Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Türkiye Geneli Açık Satış İlanları Listesi güncellendi. Ağustos 2020 ilanları yayımlanan listede farklı illerde yer alan toplam 17 adet konut projesi için çekilişsiz kurasız, başvuru önceliği ile 552 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olma imkanı sunuldu. Detaylar haberimizde...

TOKİ Alt Gelir Grubu Konut Satış İlanları Yayımlandı! Düşük Peşinat ve Aylık 552 TL Taksitle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olma İmkanı

100 Bin Sosyal Konut Projesi kapsamında kura çekilişlerini tamamlayan TOKİ elde kalan konutlar için açık satış ilanları yayımlamaya devam ediyor. 

Yayımlanan yeni ilanlarda ev sahibi olmak isteyenlere düşük peşinat imkanının yanı sıra aylık 552 liralık taksit seçeneği sunulması büyük memnuniyet yarattı. 

TOKİ'DEN NASIL EV SAHİBİ OLUNUR, UCUZ KONUT NASIL ALINIR?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ konut satış ilanları internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup ev sahibi olmak isteyen kişilerin bu ilanları takip etmeleri yeterlidir. 

TOKİ satılık konut ilanları sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ... 

Yukarıda yer alan linke tıkladığınız anda açılan sayfa Türkiye geneli satış ilanlarının yer aldığı bölümdür. Bu bölümde TOKİ tarafından satışa sunulan konutlar, konutlar için başvuru tarihleri, başvuru şartları, konut fiyatları, peşinat tutarları ve aylık taksit miktarları gibi merak edilen çok sayıda detay bulunmaktadır. 

Burada yer alan filtre seçenekleri ile kendi şehrinizde yaşadığınız konutları görüntülemeniz mümkündür. Her ilanın yanında bulunan detay ve satış duyurusu bölümleri ile verilen ayrıntıları öğrenebilirsiniz. 

Şu anda TOKİ tarafından çekilişsiz kurasız olarak satışa sunulan 17 konut projesi bulunmakta olup bunlardan en düşük aylık taksit tutarına sahip olan TOKİ Hatay Altınözü Karsu Mahallesi konut projesi için sunulan seçenektir. 

Projede en  düşük peşinat tutarı 33 bin 129 lira olarak uygulanırken en düşük aylık taksit tutarı ise 552 lira olarak belirlenmiş durumda. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)