TOKİ Ankara Kuzeykent Konut Projesi Kura Çekilişi Sonuçları İsim Listesi

TOKİ Ankara projeleri arasında yer alan TOKİ Ankara Kuzeykent Projesi 3+1 kura çekilişi sonuçları isim listesi belirlendi.

TOKİ Ankara Kuzeykent Konut Projesi Kura Çekilişi Sonuçları İsim Listesi
TOKİ Ankara projeleri arasında yer alan TOKİ Ankara Kuzeykent Projesi 3+1 kura çekilişi sonuçları isim listesi belirlendi. Pandemi neden ile TOKİ Facebook, You Tube ve Twitter sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayın ile yapıldı.

Emlak365.com / TOKİ Ankara Kuzeykent konut projesi kura çekilişi sonuçları isim listesi yayımlanan canlı yayın ile belirlendi.

TOKİ ANKARA KUZEYKENT 3+1 KURA ÇEKİLİŞİ YAPILDI! 

TOKİ Ankara Kuzeykent Toplu Konut Projesi kura çekilişi sonuçları noter huzurunda yapılan canlı yayın ile belirlendi. Pandemi nedeni ile alınan tedbir kuralları kapsamında seyircisiz olarak yapılan kura çekilişinde satışa sunulan 34 adet konut için hak sahipleri belirlendi.

Projede yer alan 3+1 konutlar için satışa sunulan 34 adet konut için 836 kişi başvuruda bulundu. .TOKİ Ankara Kuzeykent konut projesi kapsamında satışa sunulan 34 adet konut için başvuru yapan Şehit ailelerinden 21 kişi için 4 kontenjan ayrıldı. Öncelikli olarak şehit aileleri adına belirlenen konut çekilişlerinin ardından tüm konutlar için hak sahipleri belirlendi.

TOKİ ANKARA KUZEYKENT KURA SONUÇLARI 3+1 İSİM LİSTESİ! (25 ARALIK 2020)
Yorumlar (0)